Huomio kaikki te joilla on kokemusta tästä asiasta!!! Muuttuuko uroskoiran käytös jos se pääsee kerran astumaan? Meillä naapuri haluaisi tyttökoirallaan yhdet pennut, ja haluaisi meidän koirasta isän niille. Mutta epäilyttää tuo, kun olen kuullut että pojan luonne voi jotenki muuttua... Jos se mahdollisesti muuttuu, niin miten se voi muuttua? Ärhäkäksi... merkkaajaksi...??? vai kuinka?
astumaan päässyt uroskoira
8
865
Vastaukset
- ainakaan
Meilä ei vaikuttanut mitenkään.
- neppi
Voihan se olla varmaan uroksestakin kiinni... Sillä vain kyselin, kun yhden astumisen takia en halua menettää kivaa koirani luonnetta.
- uroksille
jää "halu" päälle, sen jälkeen nartut merkitsevät vain yhtä asiaa...
- koira
No eihän sentään. Urokset ovat tietty kiinnostuneempia narttujen kiimasta kuin ennen. "Halut" ei jää päälle, kiinostus kohdistuu vain juoksunarttuun ja hajuun. Muut saavat olla ihan rauhassa.
- kysypä
Niin, kysypä itseltäsi, että miltä tuntuisi, jos pääsisit harrastamaan seksiä tasan yhden kerran, etkä enää ikinä sen jälkeen... Miltä tuntuisi?
- neppi
palstalle kuin tänne. Kyse oli koirasta!
- äly hoi!!
Siis MIKSI IHMEESSÄ pitäisi teetättää sekarotuisilla koirilla pentuja??!
- Lukihärö?
Etkö lukenut viestistä muuta kuin otsikon? Aloittajahan kertoi siinä että hänen naapurinsa tai tuttavansa haluaisi hänen koirastaan omalle koiralleen isän. Mikä siinä on niin vaikea ymmärtää?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kelekkakisat
Mikä vakava onnettomuus sattunut kisoissa. On peruttu koko kisat. Pelastuskopteri näytti käyvän paikalla.3211240- 568963
- 1375435
- 1443734
- 693638
Virkamiehille tarvitaan tuntuvat palkankorotukset
Naistenpäivänä on syytä muistuttaa, että virkamiehen euro on vain 80 senttiä. Palkat tulee saattaa samalle tasolle yksi353594- 403328
- 592665
Olisipa saanut sinuun
Tutustua paremmin. Harmi että aloin lopulta jännittämään kun näytit tunteesi niin voimakkaasti ja lähestyit niin voimaak712377- 331913