Mua vedettiin nenästä 3 vuotta.Ukko petti mua kolme vuotta ennen kun sain tiedon.Oli tehnyt entisen akan kanssa viellä myös mukulan.Ja mun kanssa teki 2 ennen kun sain tiedon.Oli kauheeta...
Petetty
5
17362
Vastaukset
- Joopa.
No jopas rykäsit melkoisen novellin...
- Sartsa10
Tällänen tämä tarina...Mitäs tykkäsit??Oli aika sokki mulle kun aukasin paperin ja luki ett poika on 3v ja elatusmaksut maksamtta.Kysyin ukolta miksi näin on käyny niin vastasi ettei hän tiedä..Voi hitto kun oli hullu mies..
- s alaisuus
Sartsa10 kirjoitti:
Tällänen tämä tarina...Mitäs tykkäsit??Oli aika sokki mulle kun aukasin paperin ja luki ett poika on 3v ja elatusmaksut maksamtta.Kysyin ukolta miksi näin on käyny niin vastasi ettei hän tiedä..Voi hitto kun oli hullu mies..
Mitäs menit aukomaan toisen kirjeitä!
- Napa10
Ihan hyvä et aukasit olisit aikasempaa vaan aukonu...
- Seija 45
Voi järkytys mitä miehiä voi Suomessa olla.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1301866
- 1211355
Postimerkki kirjeeseen ja kortiin maksaa jo 3 euroa!
https://yle.fi/a/74-20229241 Kyllä tämä on järjetön hinta, Posti tuhoaa itsensä tällä hinnalla, täytyyhän Postin "Herro1401140Keitä oli kunnanjohtajan erottajat?
Kouluja ei ole varaa ylläpitää mutta johtajasopimukseen palaa 100000 euroa ja uuden johtajan hakuprosessi maksaa kymmeni591041- 491039
Atte Harjanne usuttaa eläkeläisvihaan
Karmeeta kuultavaa aamun uutislähetyksessä, kun Atte Harjanne, tunnettu eläkeläisvihaaja, suitsii sukupolvien välistä v266998- 132991
Helsingin Mäntymäki muuttui Kultajuhlan jälkeen kaatopaikaksi.
Mitä se kertoo jääkiokosta ja lätkäfaneista? Saikkua huomenna huusi fani yöllä?77816Milloin bikineistä
Tuli juhla tai esiintymis asu? Pikkasen harkintaa vois käyttää. Bikinit kuuluvat uimarannalle. No, mitä maailman tähdet81816Mä oon tyytyväinen, että ei ole enää tunteita.
Samalla tajusin, että sun kohdalla tykkäsin enemmän niistä tunteista kuin sinusta persoonana. Halusin väkisin nähdä sinu58809