Talo miun makkuun

http://www.vaajatalot.fi/tuote8.html


Mutta paljonko tulisi maksamaan pakettina tai pitkästä? Arvauksia.
113253
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

tuon saa 200 000 eurolla hukkatiloineen ilman pihatöitä.

Äänestä
  • voi alkaa mankua Pieni talo preerialla- sarjaa takaisin töllöön.

    Äänestä

  • on valmis, kirjoitti:

    voi alkaa mankua Pieni talo preerialla- sarjaa takaisin töllöön.

    Kun saa tuollaisen kämpän valmiiksi alkaa kaipaaman toimivaa asuntoa ja suunnittelemaan muutoksia.

    Äänestä

nurkkien määrässä aletaan hipomaan jonkinlaista ennätystä: laskujeni mukaan alakerrassa 24 ja yläkerrassa 20. Lappeitakin 21 (sekosin laskuissa n. 19 kohdalla).

Äänestä

Paketti maksaa heti heittämällä 100 000€. Ja siinä ei vielä taida olla vesikatto päällä. Näin luulisin omaan taloon saamieni tarjousten perusteella.

Äänestä
  • Onko tuo niin huono? Miksi vain negatiivisia vastauksia jos jollain on unelma ja rahat siihen?

    Äänestä

  • ihana talo kirjoitti:

    Onko tuo niin huono? Miksi vain negatiivisia vastauksia jos jollain on unelma ja rahat siihen?

    rahaa tarpeeksi kun täältä kyselee mitä maksaa??

    Äänestä

  • ihana talo kirjoitti:

    Onko tuo niin huono? Miksi vain negatiivisia vastauksia jos jollain on unelma ja rahat siihen?

    Vastasin vain maksu osioon jota alkuperäinen kysyi. Talohan on tosi ihana, ei siinä mitään. Jos itselläkin olisi enemmän rahaa, olisi otettu omaankin kaikki lisäkurvit ja vinkkelit =)

    Äänestä

  • Rst kirjoitti:

    Vastasin vain maksu osioon jota alkuperäinen kysyi. Talohan on tosi ihana, ei siinä mitään. Jos itselläkin olisi enemmän rahaa, olisi otettu omaankin kaikki lisäkurvit ja vinkkelit =)

    niin höpsöjä.

    Äänestä

Keittiö vielä ok, ruokailuerkkeri olematon, olkkari liian kapea. Muutenkaan nuo pyöreät seinät ei kiihota. Eteinen huonosti suunniteltu, vie liikaan tilaa, ei voi kalustaa. Työhuone liian pieni esim makkariksi. Jos alhaalla ei ole makkareita - miksi 2 vessaa??

Yläkerran aula liian ahdas 2. oh:ksi, vanhempien mh hassu sisäänkäynti.

Muuten ihan kiva...

Äänestä
  • Varmaan tuota joku muokkais ja virittelis vähän jos alkaisi tosissaan laittaa...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


http://www.vaajatalot.fi/tu... kirjoitti:

http://www.vaajatalot.fi/tuote8.html


Mutta paljonko tulisi maksamaan pakettina tai pitkästä? Arvauksia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu