TEINIT RASKAAKS JA VAATETUS

Heips!!
Voisko joku ihana ystävällinen ihminen linkittää sen paikan (vaik mod the sims 2:sta) mistä sais teiniraskaus hackin ja raskausvaatehackin. Ne uusimmat Vuodenajat versiot. Mä en vaan millään löydä niit!! (En mikään ihme lapsi enkus) Ja miten ne voi poistaa, mitä bugeja ne aiheuttaa??
KIITOS TODELLA PALJON JOS JAKSATTE VASTATA!!!!!
3314
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Lue edelliset viestit!!! Ei jaksa joka kerta uudestaan ja uudestaan kirjoittaa SAMOJA juttuja! Eikä siitä ole vielä mitään uutta versiota, joka sopisi Vuodenajat lisäosan kanssa, järki käteen, Lisäosa on juuri ilmestynyt! Järkeä SAA käyttää ja se olisi ihan toivottavaa!

P.S: Oma on ongelmasi, jos et englantia osaa. Käytä sanakirjaa apuna, kai sentään osaat lukea?! ;D

Äänestä
  • Kuules simeleon_ sä oot aina kommentoimas negatiivisesti kaikkeen!! Eikös nämä palstat ole sitä varten, että saa kysyä??? Mä olen kyllä yrittänyt luke edellisiä vietejä, mutta eipä löydy.. Voitko sitten linkittää sen paikan, mistä löytyy vastaus??
    No, kyllähän mä tuota englantia nyt sen verran osaan, kuin tarvii. Mutta niitä hackeja ei vaan löydy!! Ja arvaappa osaanko lukea! ;)

    Äänestä

  • The sims 2 pelaaja kirjoitti:

    Kuules simeleon_ sä oot aina kommentoimas negatiivisesti kaikkeen!! Eikös nämä palstat ole sitä varten, että saa kysyä??? Mä olen kyllä yrittänyt luke edellisiä vietejä, mutta eipä löydy.. Voitko sitten linkittää sen paikan, mistä löytyy vastaus??
    No, kyllähän mä tuota englantia nyt sen verran osaan, kuin tarvii. Mutta niitä hackeja ei vaan löydy!! Ja arvaappa osaanko lukea! ;)

    Käyppäs katsomassa sellaiselta palstalta kuin Insimenator. Jotta voit ladata sieltä tavaraa, tulee ensin kirjautua. Se on ilmaista, samoin lataaminen. Älä lataa ennen kuin hackit on päivitetty yhteensopiviksi Vuodenajat lisäosan kanssa, muuten pelisi sekoaa. Toki voit jo käydä katsomassa mitä kaikkea sieltä löytyy, mm. paljon teineille tehtyjä raskausvaatteita.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


The sims 2 pelaaja kirjoitti:

Heips!!
Voisko joku ihana ystävällinen ihminen linkittää sen paikan (vaik mod the sims 2:sta) mistä sais teiniraskaus hackin ja raskausvaatehackin. Ne uusimmat Vuodenajat versiot. Mä en vaan millään löydä niit!! (En mikään ihme lapsi enkus) Ja miten ne voi poistaa, mitä bugeja ne aiheuttaa??
KIITOS TODELLA PALJON JOS JAKSATTE VASTATA!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu