yleensä neitsyitä?
Kuinka on,
oletteko
101667
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
tyttöystävälleni.
etten ole ainoa, jolta on immenkalvo puhjennut tyttöjen välisissä leikeissä. Pelkäsin jo, että teillä kaikilla muilla on kalvot ehjinä ja minä olen poikkeus,mustalammas keskuudessanne.
mustalammas. Tämähän on täynnä bi-naisia tai peräti miehen kanssa naimisissa olevia naikkosia. Tietysti moni lesbokin on neitsyytensä miehen kanssa "menettänyt", mutta kyllä yllättävän moni naisenkin kanssa.
elävät on sun mielestä naikkosia.Jep jep.
hernepussi nyt vetäisty nenukkiin?
tyttöni ensikerta oli kanssani...
Riippuu miten neitsyyden menettäminen määritellään. Tuntuu kamalan heteronormatiiviselta ajattelulta, jos lesbosuhteissakin neitsyyden menettämiseksi lasketaan vaan se, että on immenkalvo puhjennut. Jos näin on, silloin olen neitsyt. Mutta en minä kyllä osaa itseäni enää neitsyenä ajatella, kun olen kuitenkin harrastanut seksiä.
Jos on sormetettu vain siitä ihan pinnalta, eikä antanut laittaa syvemmälle, niin ehkä on oikeesti neitsyt.
Mutta jos on sormetettu kauan, vuosikausia siitä pinnalta,eikä kalvo ole puhki on siinä rajamailla onko edelleen neitsyt vai ei.
Ottakaa muutkin kantaa mitä mieltä olette?
Minusta neitsyyden menettää silloin, kun harrastaa ekan kerran seksiä, niin että mennään loppuun asti (tavoitteena saada orgasmi).
"loppuun asti"? Oikeinko sisälle asti ? Eikös sen orkun saa pinnaltakin hivelemällä?