tarvitse enää mollata. Herää kysymys, mihin perustui Ruotsin menestys takavuosina, aineisiinko? Kävikö sääliksi Ruotsin mieshiihtäjiä? Kungen har fallit.
Itkekää Ruotsia
eikä omia
4588
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Ja entinen hiihtokuningatae EPO Björgen har oxo fallit.Eilen Marit uhosi jättävänsä hiihdon joksikin aikaa.Toissapäivänä aikoi hakea psykolookista hoitoa.
Ylikunto on vakava asia.Per Elofsson Marit Björgen tietää sen.....MUHAHAHAAAAAH
Vielä yksi seikka Maritista joka on jäänyt mieleen.Uransa huippuhetkillä hän hiihti enempi pystyssä,mutta sitä mukaa kun sijoitukset heikkenivät on Maritin ylävartalo painunut hiihtäessä alaspäin.
siksi hänen täytyy hiihtää kumarassa. Ei hän enää näyttele lihaksiaan hiihdon jälkeen paitaa vaihdettaessa. Johtopäätös: Kun ei käytetä pillereitä, ei ole lihaksia mitä näyttää. Heh heh.
Niin tuota...reisilihaksia näyttää olevan Kuitusellakin...mutta ei hän niitä myöskään näyttele... meille..
Johtuu heikoista vatsalihaksista.
Virpi pystyy hiihtään suorana koska hänellä on hyvin treenatut vatsalihakset.
Virolaiset? Mihin hävisi venäläiset?
Ei näy virolaisia mitalitilastossa. Torinossa vielä kuitenkin kulki jollain tavalla(muutama lätkä kotiintuomisena). Onko egyptin hiekkaratana ollut liian kuuma?
Mikä on venälisten vaisuuden salaisuus?