epävarma miespoika

varma nuori nainen

Olen niin kyllästynyt. Niin että mihinkö? No miehiin! En kaikkiin. Tunnen monia aivan mahtavia miehiä, kavereina useita. Mutta olen niin saanut tarpeekseni tällaisesta ihan sama-miestyypistä joka yleisimmin luulee haluavansa minut tai tarvitsevansa minua: epävarmuutta, päämäärättömyyttä, aikaansaamattomuutta, pinnallisuutta... En minä kaipaa mitään poikaa jota pitää patistella ja motivoida! Miksei itsevarma ja määrätietoinen, elämää ja ihmisiä arvostava oikea MIES voi löytää minua siinä mielessä? Voi helvetti.

4

755

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Lassi2

      tässähän minä

    • annika18..,.,

      minulla on vähän sama ongelma! tuntuu kuin kaikki hyvät miehet olikin pelkkää kuvitelmaa,ei niitä varmaan edes ole! kaikki miehet on sikoja,ja se on totta,niiden puheisiin ei ole uskomista!
      -petetty!

      • johtuu siitä

        että et suostu antamaan anaalia. jos et anna rassata myös pakoputkeen, on selvää, että pitää löytää sellanen joka antaa.


    • "Miksei kukaan itsevarma mies ikinä löydä mua". Seuraava lause jo kertookin melko pitkälle omasta päämäärättömyydestäsi.Onko mitään helpompaa, kuin sälyttää vastuu sille toiselle osapuolelle, jos itsellä ei riitä kanttia etsiä unelmaansa. Toisekseen, jos sulla on taipumuksia aina tapailla samanlaisten kundien kanssa, ehkäpä sun kannattaisi tutkia omaa makuasi pikkasen tarkemmin :D Voi kuulostaa tylyltä tekstiltä, mutta saattaapa tässäkin olla oma pointtinsa?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Iso poliisioperaatio Lapualla

      Paikalla oli silminnäkijän mukaan myös kolme ambulanssia. https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011924650.html Onko virpo
      Lapua
      80
      4827
    2. Kuinka Riikka Purra on parantanut Suomen kansalaisen elämää?

      Haastan kaikki perussuomalaisten kannattajat kertomaan konkreettisia esimerkkejä kuinka Riikka Purran harjoittama politi
      Maailman menoa
      233
      4674
    3. Riikan antisakset leikkaavat bensan hintaa ylöspäin

      Sannan aikoina bensaa sai 1,3 euron litrahinnalla ja Riikka leikkasi sen euron ylemmäksi reiluun 2 euroon. Joko on saks
      Maailman menoa
      68
      2408
    4. Sukupuolineutraalit liikennemerkit yksi persujen älynväläys

      Samassa rytäkässä kaikki syrjäseutujen bussipysäkkien liikennemerkitkin vaihdettiin, vaikkei bussia ole liikennöinyt enä
      Maailman menoa
      75
      2396
    5. Oletko nähnyt hänet ilman...

      Vaatteita!?
      Ikävä
      60
      2336
    6. Venäjän armeijan evp-upseeri: Armeija surkeassa tilassa, jonka läpäisee kaiken kattava

      valehtelu. Venäläiset alkaneet pohtia julkisesti maan todellisia tappioita. Z-bloggari ja 3. luokan kapteeni (evp.) Mak
      Maailman menoa
      75
      2200
    7. Oon niin surullinen

      Ettei meistä tullut sitä mitä toivoin
      Ikävä
      53
      1906
    8. Mitä sitten odotat

      Jos seurailet vain tekemisiäni
      Ikävä
      28
      1547
    9. Vuoksesi kaiken

      Tekisin vuoksesi kaiken. Enemmänkin. Kunpa tietäisi ja hyväksyisit sen. Ymmärtäisit, en voi elää ilman sinua. En halua
      Ikävä
      121
      1377
    10. Kehu kaivattuasi

      Mikä hänessä on parasta? Jos osaat kertoa muuta kuin ulkonäköön liittyvää, niin ansaitset mitalin.
      Ikävä
      112
      1375
    Aihe