vice city

nyt saa ja halvalla, mutta pleikka 2 pelannu parikin kertaa läpi ja arvelin hommata pc:lle mutta ohjaus arveluttaa eli pysyykö sormet mukana ja onko helppo ohjata ilman padia.
2262
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

näppäimistöllä & hiirellä on sata kertaa helpompi pelata GTA pelejä kuin padilla.

Äänestä
  • olet tuota mieltä niin sitten ostan. pleikkarilla grafiikka on aika kehnonlaista eihän se tietysti enää nykyaikainen ole mutta tarina on niin loistava ettei siihen kyllästy vähällä, kiitti vastauksesta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pc.. kirjoitti:

nyt saa ja halvalla, mutta pleikka 2 pelannu parikin kertaa läpi ja arvelin hommata pc:lle mutta ohjaus arveluttaa eli pysyykö sormet mukana ja onko helppo ohjata ilman padia.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu