eli siis 5 yritys kierros menossa ja tässä kierrossa tilasin ovistestejä yli 30 eli voin tikutella jokapäivä jotta vihdoin ja viimein nappaan sen oviksen oikean ajankohdan. Kysymys onkin; sain tänään tikuun hyvin hyvin juuri ja juuri silmiin näkyvän haalean viivan...viisaammat; mahtaako meinata että huomenna tai seuraavina päivinä ovis tapahtuu vai olisko sitten jo tänään? kp11/32 menossa eli kovin olisi ajoissa ovis jos se sitä edes on. Oli pakko kysyä vaan että olisinko tehnyt vain testin huonoon aikaan, juonut liikaa nesteitä tai jotain josko se haamu olisi sittenkin se plus ovis?
Ovistestistä
haamu
2262
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
on sitte vasta ko siihen tikkuun tullee melkein samanvahvuset viivat.tottakai se liiallinen nesteen määrä vaikuttaa siihen tulokseen.eli oisko se sitte aamulla kaikista parhain tehä... :)
tulos on plussaa vasta silloin kun testiviiva on vähintään yhtä vahva tai vahvempi kuin kontrolliviiva. Kaikki testiviivaa heikommat viivat ovat siis negaa. Ovulaatio tapahtuu ovisplussasta 48 tunnin sisällä.