Järkevää keskustelua odotan nyt teiltä, mutta löytyykö sitä teiltä, hyvät keskustelijat?
Ennakkoäänestys 7.3.2007 oletko valmis?
VALTA ON NYT TEIDÄN
8
811
Vastaukset
- T.Ervareitti
Onko tässä nyt kyseessä oikea Rantaneuvos vai joku feikki?
Jos asiallista keskustelua kaivataan niin olisi hyvä tietää kenen kanssa joristaan!- olla ettei
se tämäkään veijari ole oikea neuvos.
aito originaali löytyy ainakin neuvoksen kotisivuilta, ellei ole haamukirjoittaja? - T.Ervareitti
olla ettei kirjoitti:
se tämäkään veijari ole oikea neuvos.
aito originaali löytyy ainakin neuvoksen kotisivuilta, ellei ole haamukirjoittaja?Kävin neuvoksen sivuilla. Eihän se osaa edes kirjoittaa! Kirjoitusvirheitä koko logi täynnä, ja niin huonoa suomea kun olla voi. Muka kirjailija, voe taevahan jumala!
Eerolla pitää nyt vaihtaa lääkitys ja alkaa tolokun mieheksi, eihän se nyt passaa että munaa ihtensä, näin vaalien aekaan... - 1+9=19
T.Ervareitti kirjoitti:
Kävin neuvoksen sivuilla. Eihän se osaa edes kirjoittaa! Kirjoitusvirheitä koko logi täynnä, ja niin huonoa suomea kun olla voi. Muka kirjailija, voe taevahan jumala!
Eerolla pitää nyt vaihtaa lääkitys ja alkaa tolokun mieheksi, eihän se nyt passaa että munaa ihtensä, näin vaalien aekaan...Höpöhöpö
- omaukko
T.Ervareitti kirjoitti:
Kävin neuvoksen sivuilla. Eihän se osaa edes kirjoittaa! Kirjoitusvirheitä koko logi täynnä, ja niin huonoa suomea kun olla voi. Muka kirjailija, voe taevahan jumala!
Eerolla pitää nyt vaihtaa lääkitys ja alkaa tolokun mieheksi, eihän se nyt passaa että munaa ihtensä, näin vaalien aekaan...Ovat oikeassa paikassa, mutta alati vinkuileva pääsi on este vaikutukseen....älä enää kirjoita. Lupaa kulta!
- ,
omaukko kirjoitti:
Ovat oikeassa paikassa, mutta alati vinkuileva pääsi on este vaikutukseen....älä enää kirjoita. Lupaa kulta!
kui?
- sivuseuraaja
T.Ervareitti kirjoitti:
Kävin neuvoksen sivuilla. Eihän se osaa edes kirjoittaa! Kirjoitusvirheitä koko logi täynnä, ja niin huonoa suomea kun olla voi. Muka kirjailija, voe taevahan jumala!
Eerolla pitää nyt vaihtaa lääkitys ja alkaa tolokun mieheksi, eihän se nyt passaa että munaa ihtensä, näin vaalien aekaan...Pistä linkki sivuille... Näkee koko kansakunta heleposti ja vaivattomasti. ;)
- Fiksu.
Oli tai ei , tiijät kai älykkyysmäärän?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1101074
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait82814Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat264596Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede17585- 65531
- 93521
- 26502
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.47491- 43476
- 47427
