olen päässyt 500km/h gran turismo 4:ssä , se ei liity koodeihin siis ilman niitä.
ilmaisia koodeja ei gt4:seen ole mutta minäpä omistan action replay max cd:n.
kannattaa ostaa sillä esim. 8 kertainen kiihtyvyys autoihin, max cash koodi jolla saat loputtomat rahat, kellon pysäytys koodi(saat pysäytettyä kellon koska haluat), kaikki kultamitalit koodi jolla kaikkiin kisoihin tulee että olet saanut voiton, mega turbo koodi jolla r3:sta painamalla pohjassa auto kiihtyy mahdottoman nopeasti ja kiihtyminen ei lopu ennen kuin olet päästänyt r3:sta irti.
löysin cd:een prismasta se on noin 1v vanha.
oli tuuri meinaan koko kaupassa oli vain yksi cd:ee.
SE ON AINUT KEINO SAADA KOODEJA GT4:SEEN
PS: annan vinkin, koodit voi vielä löytää jos ostaa action replay max koodi cd:een jossa on kaikki yli 30 000 koodia lähes kaikkiin ps2 peleihin.
gt4 500km/h ja koodihommeli
8
1482
Vastaukset
- surkea peli
vieläkö joku onneton viitsii pelata tuota paskaa 500 km/h arcade-söhellystä?
- gt4 mies
se on simulaattori nimikin sen jo sanoo
"gran turismo real driving simulator"
ja kohta aiot kirjottaa että ei siinä mee ees autot rikki, mun mielestä autojen jatkuva rikkominen ei liity mitenkään sen realistisuuteen. olis se ihan hyvä lisä mut mun mielestä se ei oo niin tärkee.
ja nyt kun sanoit sitä surkeeks ni sano joku paljon paremp. forzaa ei kannata ehdottaa ko ainaki kolme lehtee o arvostellu ne saman tasosiks peleiks. sit niis o myös ollu et gran turismo 4 ja forza ovat realistisimmat ajopelit mitä on tehty.
- ..............................
et miten toi Armax oikein toimii?
- gt4 mies
pistää levyn sisään valitsee koodit painaa start nappulaa vaihtaa levyn pelattaavaan levyyn ja painaa x:ää kaikki koodit toimii mitkä oot valinnu
- apina
läl läl läää... ite oon vetäny ilman koodei minoltal 508,97 km/h
revi siitä :D- raaseri-96
OO HILJAA SENKIN APINA-IPANA!!!!!
- aaabbbbbbbbbbccccccc
paska jätkä ei pärjää ilman koodeja XD
- jaska jokunen
sama vedin minoltal 501.8
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
No nytkö tuli lähtö Orpolle?
Pieniä oli Marinin aamupalasilakat joulukaloiksi vrt. Orpon 35 miljoonan euron kähmintä johonkin Vapaavuoren urheiluhall2462179- 1901655
Kauhavan häiriköijistä
Juttua Iltalehdessä. Pakko sanoa että noi nuoret on kyllä ihan pimeitä. Putkin peltoja jupksevat kiusaamaan kun ei tietä471309Haluan sinut, kuuletko minua.
Haluan sinut. Toivon, että voisimme olla yhdessä. Mietin pystynkö täyttämään toiveesi, olemaan arvoisesi. Voisitko saad501025- 41826
- 14800
Miksi Lapset kiusaa yöllä
Miksi Lapset kiusaa yöllä ihmisiä? Miksi vanhemmat antaa tämän tapahtua? Eikö ne huomaa ettei lapset ole kotona vai eivä31780Sama ransetti taas!
Keikkui tällä kertaa Honkavaaran tien varressa muutaman sadan metrin päässä Louhenkoskelta.. Otin rekisterin ylös ja ver21760Viimeinen lankafest
Käykää viimeisessä lanka festissä. Ensivuonna sitä ei enää ole. Rahat on loppu. Harmi .25756Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..46647