mitähän voisi tästä pyytää??

Opel kadett vm. -90 ls
1,6i kat
ajettu 190 000km
Ei ruostetta, punainen, stereot, hyväkuntoinen,
katsastettu 03/03, verot maksettu, kahdet hyvät renkaat, vetokoukku.
olisko 2000€ paha hinta jos rupeaisin myymään? Haluttais vähän isompaa autoa isommalla koneella, esim vectraa. =)
1160
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Tietty voit pyytää mitä tahansa, ei se ole hullu joka pyytää vaan se joka maksaa.
Mutta toi 2000 eeeroa tuntuu kyllä kovalta. Käännäpä tämä näin päin; maksaisitko itse siitä 2000 eeroa? Jos, niin perustele ilmoituksesi miksi se kannattaa ostaa. Eiköhän mene sitten kaupaksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kadetti kirjoitti:

Opel kadett vm. -90 ls
1,6i kat
ajettu 190 000km
Ei ruostetta, punainen, stereot, hyväkuntoinen,
katsastettu 03/03, verot maksettu, kahdet hyvät renkaat, vetokoukku.
olisko 2000€ paha hinta jos rupeaisin myymään? Haluttais vähän isompaa autoa isommalla koneella, esim vectraa. =)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu