KH2 MANGA

Tietääkö kukaan milloin kyseinen manga tulee suomeen? Olen tähän asti keränny kaikki 6 sarjaan kuuluvaa mangaa. Olen kuullut että Suomeen KH2 manga tulisi vasta tämän vuoden marraskuussa.

Tietoa?
4322
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

puhutko nyt kingdom hearts-mangasta? nehän ovat jo kaikki ilmestynyt. kirjat 1-4= kh1:n tapahtumat ja kh:chain of memories (2 osaa) sisältää 2:n tapahtumat. toivottacasti tästä sai jotain selvää, osaan näemmä upeasti selittää asioita..

Äänestä
  • Puhun uudesta Kingdom hearts 2 mangasta!

    Äänestä

olet löytänyt ne KH 1. tapahtumiin keskittyneet kirjat?? itsekkin tahtoisin ne kovasti^^ mutta en ole löytänyt T-T

Äänestä

Kommentoi aloitusta


milloin..? kirjoitti:

Tietääkö kukaan milloin kyseinen manga tulee suomeen? Olen tähän asti keränny kaikki 6 sarjaan kuuluvaa mangaa. Olen kuullut että Suomeen KH2 manga tulisi vasta tämän vuoden marraskuussa.

Tietoa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu