rakkaus

Sinä mielessäni
aamulla illalla
viimeiseksi
mikä on aatoksesi
laita

päästä minut piinasta
rakasta avoimesti
satuta sieluani
1188
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

mutta jos Hän sanoisi
tunteen olevan totta,
että rakastaa Sinua.
Sattuisiko se?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tunne vai totta kirjoitti:

Sinä mielessäni
aamulla illalla
viimeiseksi
mikä on aatoksesi
laita

päästä minut piinasta
rakasta avoimesti
satuta sieluani

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu