bernie egglestone

vihaa räkää! toivoo että massa voitta mestaruuden. kaikki vihaa kimiä! kimiä ei kanata enää kukaan. siks kimi juo kun on huono ihminen!
14734
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

eri juttu kuin mitä toteutuu. Ainoa Kimin vihaaminen taitaa tapahtua täällä Suomi24:n palstoilla kateellisten teinien ansiosta. Opetteleppas muuten kirjoittamaan oikein. Pisteen jälkeen tulee iso kirjain. Vai eikö sitä vielä ole koulussa opetettu?

Äänestä
  • Shumilla on kauhiasti tietoa/kokemusta ferrarista ja tallista, on tullut massan kans hyvin toimeen, kun taas kimin kans eivät ole olleet koskaan oikein väleissä.

    Voi olla että Massa saa shumilta ne paremmat neuvot ja sen ykköskuskin aseman?

    Äänestä

  • ...miten kirjoitetaan. Se on Bernie Ecclestone eikä Egglestone.

    Äänestä

  • mieltä tästä? kirjoitti:

    Shumilla on kauhiasti tietoa/kokemusta ferrarista ja tallista, on tullut massan kans hyvin toimeen, kun taas kimin kans eivät ole olleet koskaan oikein väleissä.

    Voi olla että Massa saa shumilta ne paremmat neuvot ja sen ykköskuskin aseman?

    on sanonut etteivät Kimi ja schumi ole väleissä?

    Äänestä

  • ja kuka kirjoitti:

    on sanonut etteivät Kimi ja schumi ole väleissä?

    että massan kans olisivat paremmissa välilöissa keskenään ja shumi avittais massaa enempi, se on vaan minun arveluni.

    Äänestä

kun opin! vielä suomea kunnolla kirjoittamaan, latan kunnon provvon.

Äänestä
  • Ecclestonen mielipiteillä ei ole todellisuuden kanssa mitään tekemistä...Tottakai veikataan Massaa mestariksi kun on vetänyt yksittäisiä kärkiaikoja sehän on selvä..hhahhaha :D

    Äänestä

  • NOILLA VEIKKAUKSILLA EI OLE MITÄÄN MERKITYSTÄ! Ihmisillä on todellisuudentaju hukassa, kun tollasille veikkauksille perustaa sen mitä tulemanpitää. :D

    Äänestä

Maailman mestaruuksia vaikka ei ole ensimmäistäkään kisaa ajettu. Vähän niin kun vihjasi että Ralffi olisi ollut parempi kuski parempaan talliin - on ne Ralffin taidot jo nähty.

Äänestä
  • Menkää jonnekin helsinkiin katsomaan hänen illanviettoaan.

    Äänestä

mestariveikkaukset:
99: schumacher
00: häkkinen
01: schumacher
02: schumacher
03: schumacher
04: räikkönen
05: schumacher
06: schumacher

eli bernie osunut oikeaan kolme kertaa kahdeksasta. en kauheasti luottaisi siis tuon papparaisen veikkauksiin.

Äänestä
  • bernien on myös pidettävä f1-sirkus otsikoissa.tuskin bernillä on ketään suosikkia,ainoa asia on että f1-sirkus myy.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nimetön kirjoitti:

vihaa räkää! toivoo että massa voitta mestaruuden. kaikki vihaa kimiä! kimiä ei kanata enää kukaan. siks kimi juo kun on huono ihminen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu