Simpukkamallit ?

Voiko simpukkapuhelimella ottaa videokuvaa, vaikka ei sitä läppää avaisikaan.Jos voi niin mikä malli olisi hyvä,jossa olisi iso läppänäyttö ja jossa olisi mahdollisemman pitkä kuvausaika.Myös kamera saisi olla yli yhden mekapikselin.
2467
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kyllä z520i on paras vaihtoehto.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jiutsu kirjoitti:

Voiko simpukkapuhelimella ottaa videokuvaa, vaikka ei sitä läppää avaisikaan.Jos voi niin mikä malli olisi hyvä,jossa olisi iso läppänäyttö ja jossa olisi mahdollisemman pitkä kuvausaika.Myös kamera saisi olla yli yhden mekapikselin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu