Millainen sää Hammametissa

on huhti-toukokuun vaihteessa. Kannattaako sinne lähteä rantalomalle?

Olemme aikoinaan matkustelleet Kanarian saarilla syyskuun tienoilla, joten olemme kokemattomia välimeren eteläpuolen säistä näin kevät aikaan.

Jelppikää Tunisian reissaajat!

Kiitokset jo etukäteen!!!
2826
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

kannattaa ainakin sää kannalta...itse tulin juuri sunnuntaina pois ja kyl aurinkoo pysty jo ottaa.viime vuonna olin maalis-huhtikuun vaihteessa ja oli jo todellalämmin jotain liki 30 astetta.aurinkoista lomaa sinulle tunisiassa se on melko taattu:)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mies 40 kirjoitti:

on huhti-toukokuun vaihteessa. Kannattaako sinne lähteä rantalomalle?

Olemme aikoinaan matkustelleet Kanarian saarilla syyskuun tienoilla, joten olemme kokemattomia välimeren eteläpuolen säistä näin kevät aikaan.

Jelppikää Tunisian reissaajat!

Kiitokset jo etukäteen!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu