Suosittelen niille jotka ei oo vielä lukenut!
Tonyltä on tullut jo kolme kirjaa joista viimeisin treenikirja. Kannattaa lukee, hyviä kirjoja Tonyn omalla tyylillä kirjotettuna!
Tonyltä on tullut jo kolme kirjaa joista viimeisin treenikirja. Kannattaa lukee, hyviä kirjoja Tonyn omalla tyylillä kirjotettuna!
Vastaukset 6
Vanhimmat
Hyvä, kun tartuit tällä kirjapuolellakin Tony Halme-aiheeseen. Hän saa valtavasti palstatilaa kaikilla areenoilla.Valitettavsti minä en ole lukenut Tonyn kirjoja, mutta nyt aion sen tehdä.
Hienot kotisivut Tonylla on: www.tonyhalme.net
Hyvä, kun tartuit näin ajankohtaiseen aiheeseen tällä kirjapuolellakin. Tony Halme saa valtavasti palstatilaa kaikilla areenoilla! Valitettavasti en ole itse lukenut Tonyn kirjoja, mutta aion sen nyt tehdä. Tony se otti Suomen viidenneksi suurimman äänimäärän!
on hyviä kirjoja:
-Jumala armahtaa, minä en
-Tuomiopäivä
-Viikingin voimaopas
kandee lukee!
oo tosissanne? Kaikki mikä on paperille kansien väliin litistetty ei ole kirjallisuutta, tai edes kirjoja. On myös pesän sytykkeitä.
Halmeen kirjat on ASIAA!!
Kandee lukee. Värikästä ja huumorilla höystettyä kerrontaa! Naureskella saa vähän väliä Tonyn tyylille kertoa asiat huumorilla! Värikäs persoona ja täysiä päin aina! Odotan seuraavaa kirjaansa....
Mitä värikästä on henkilössä jonka ainoana tavoitteena tuntuu olevan oman totalitäärisen idiotismiin perustuvan "aatteensa" valtaan saaminen? Mieshän on täysi idiotti ja edustaa niitä hormonihäiriöisiä ulkomaalaisten vihaajia ilman yhtään logiikkaa. Sen miehen persoonasta ei löydy muuta värikästä kuin alushousut.