alexiii!!!!!!!!!

miks sä et oo kirjottanut mitää juttuu tänne??VASTAAA!!sul oli nii vitun hyvii juttui...=)jookos.........mäkin voisin kokeilla..ja jos uskallat kertoo mist päin oot nii se ois k8iva??=)
3202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Et kai minua tarkoita?

Äänestä

sulle just tarkoitin!kerrotko mulle nyt mist päin sä oot.ois kiva jos vastaisit=)

Äänestä
  • Mistäkö päin? No sieltä mistä kaikki muutkin. :)

    Uusi novelli muuten ilmestyy ihan näinä päivinä. Se on jo valmis, kuhan vaan jaksan lähettää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


¤thougnose86¤ kirjoitti:

miks sä et oo kirjottanut mitää juttuu tänne??VASTAAA!!sul oli nii vitun hyvii juttui...=)jookos.........mäkin voisin kokeilla..ja jos uskallat kertoo mist päin oot nii se ois k8iva??=)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu