Mulla on 6110 joka on toiminu ERITT. hyvin,ja toimii edelleen.mut oon vähä kyllästyny siihen... SIinä on superhyvä akku ja muuta,eli kannataako vaihtaa 3310:aan, jossa on kuulema p*ska akku...?!?!? KERTOKAA,hjälppa hjälppa, please!
Kandeeko vaihtaa 6110 3310:iin???
6110 jo monta vuotta.
161371
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Älä vaan mene vaihtaan!Oikeen tosi!!!ÄLÄ edes mieti tuollaisia!!
Vaihda. Ooon TOSISSANI!
Ei kannata.
Mullakin on 6110, joka on tosi hyvä "vanhaks" puhelimeks...Haluisin 6210:n, mutta on hiukan liian kallis mulle!! Mutta en ole kyllä pahemmin tutustunu 3310:iin, mutta ei ehkä kannata...?!?!
Älä vaihda, kadut myöhemmin. 6110 on 100*parempi, kun 3310 teini puhelin. Tietty, jos haluut chatit sun muut paska sälät, niin anti mennä vaan. Lelu, mikä lelu.
mä menin vaihtamaan (olosuhteiden pakosta ku kastu) 6110:an 3310:aan.
onhan se ihan hyvä puhelin mutta kalenteria jäi kaipaamaan ja 6110:an näppäinlogiikka on parempi ku toi 1 navinäppäin-systeemi.
lisäks ärsyttää sen teinipuhelimen leima ja ne nitisevät vaihettavat kuoret (jonka takia se kerää paljon paskaa sisäänsä..)saa sen tuntumaan heiveröiseltä, toisin kun jämäkkä 6110...
Miks pitäis ostaa sama ku muillaki?
Kannattaa vaihtaa.
Yksi suuri syy on kaksitaajuisuus.
Jos puhut paljon->säästät paljon.
Ei sillä kakstaajulle säästä vielä käytännössä mitään. Poslukijen duuon. Ei helvetissä kandee vaihtaa semmoseen leluun MENNEE RAHAT HUKKAAN!
Oon kuullut saman moisia huhuja, et olis p* akku. Mutta kun vaihdoin oman vanhan puhelimen ko. laitteeseen, niin hyvin on pelannut. Kestää yhdellä latauksella 4-6 päivää! Käytön mukaan... Tosin kuoria on s-a-i-r-a-a-n vaikea irroittaa. Onko joku muu huomannut???!!
mullaki eka aukasu oli älyttömän tiukka mut nyt ne lähtee ihan tavallisesti
ai tiukat kuoret vai?
oota vähän aikaa niin ne lähtee pyytämättäkin..
joo pistät pikkasen voitelu ainetta niin ei tartte odottaa
Ei kannata vaihtaa!Mä itse tein sen mokan että vaihdoin hienon 6110 ensin 3210 (joka oli muuten ihan susi) ja nyt mulla on tällainen saakelin saippuanpala! Akku ei kestä ja kaikennäköistä vikaa löytyy...Onneksi faija vaihtaa puhelinta niin saan Benefonin IO:n.siinä on pätevä puhelin.
Benefon aivan perseestä vai mitä pojat
ja naiset!!! se nimi tuntuu jo aivan kakalta
No tietenkin, Sauli... Ala häslätä...
Riippuu onks se kuinka vanha josse on 1.w ei kannata jos se on 2.w ei kannata jos se on 3.w ei kannata jos se on 4.w ei kannata jos se on 5.w ollu sulla vaiha!!!!!!