Ihanaa,vihdoinkin perjantai ja viikonloppu.Oltiin parhaan kaverin Sannan kans puhuttu et lähdetään heti töitten jälkeen porukoitten mökille saunomaan.Sannan poikakaverikin oli jossain eli saatais ihan kahdestaan viettää naisteniltaa..Siinä se ilta kulu,juotiin pari siideriä ja saunakin alko oleen lämmin.Mentiin pukuhuoneeseen riisumaan.Otin rintsikat pois ja huomasin kuinka sannan silmät seikkailivat vartalollani,hön kosketti mua ja sanoi että oot tosi kaunis.Tunsin kuinka alapääni rupesi kostumaan.Mentiin lauteille istumaan ja kosketin vuorostani Sannaa,en tiedä mikä muhun meni,mutta suutelin häntä,ja hän ei pyristellyt vastaan vaan vastasi suudelmaan..Koskin hänen rintaansa ja suutelin niitä,Sanna voihki.Käteni siirtyi alemmas suudellessamme.Tunsin kuinka hänen pillunsa oli märkä.Suutelimme intohimoisesti..Äkkiä kuului rapsahdus,Se oli Pasi,Sannan poikaystävä.Hän oli katsellut meitä ja oli jo ovella mahtava kyrpä pystyssä.istuin lauteilla ja pasi työntyi minuun,sanna hyväili samalla rintojani.Olin aivan taivaissa..HEtken kuluttua Sanna meni kontilleen ja Pasi työntyi häneen takaapäin.Hieroin itseäni kun katselin heitä,olin aivan laukeamispisteessä.Sanna tuli luokseni,nuolimme toisiamme,annoimme kielareita,hieroimme toistemme rintoja.Pasi katseli meitä ja runkkasi.AAAh,mm,hetken kuluttua pasi laukesi meidän naamalle..
Kuuma ja kostea
"Jellona"
1
22352
Vastaukset
- todella
upeeta, mahtavaa
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1656272Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv932836Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?921801Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am431515Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko91226- 491035
Mitä tarkoitat
”Silti koen sinulta puuttuvan jotain, joka kutsuu minua antamaan sinulle juuri sitä.”23958- 10926
- 66922
- 21913