kiitos sefun..huomaan ettei täällä voi asiallista keskustelua käydä ,tulematta poistetuksi..Kiitos!
tämä palsta on ollut pitkään ,Gilan lähdettyä, täysin kuollut.Aihepiiri nyt on mitä alla näkyy..
olisikohan aikuisille ,mielipiteiden vaihtajalepakoille, olemassa omaa kanavaa kun täällä ei rutise kuin pikkulikat?
Poistuu vasemmalle...
tämä palsta on ollut pitkään ,Gilan lähdettyä, täysin kuollut.Aihepiiri nyt on mitä alla näkyy..
olisikohan aikuisille ,mielipiteiden vaihtajalepakoille, olemassa omaa kanavaa kun täällä ei rutise kuin pikkulikat?
Poistuu vasemmalle...
Vastaukset 2
Vanhimmat
kookkeliin kirjottaa lepakkolaakson ....=;D
kyseli poistetussa viestissä miksi lesbo haluaa näyttää mieheltä ja syljeskelee ja sinä et voi ymmärtää ettei naiset vaali naiseuttaan.
Ihanaa
Minähän vastaan koska sisäinen lapseni taputtaa käsiään ja helistää helistintään.
Lesbo, ei ole mies, eikä mieheksi muutu vaikka ei vastaa heteronmaista käsitystä naisesta.
Nykyään jo monet aikuiset tajuavat että sukupuoliroolit eivät ole enään niin selkeitä, ja jos nainen astuu pois perusnaisellisuudesta ei häntä täten tule sanoa miehiseksi kuin jos mies panostaa itsestään huolehtimiseen ei häntä myöskään tule sanoa akkamaiseksi.
Näin pääsemme ajatukseen että kuinka aikuismaista on pitää omaa näkemystään kaikkien näkemyksenä.
Jos sinä et pidä ei naisellisista naisista onko se oikein että sanot heitä miesmäisiksi?
Mitäs jos minä ajattelisin että sinun käytös ei vastaa sitä mitä sinä toivot muilta? Olenko minä siis myös kapeakatseinen näkökannoiltani.
Sinun tapauksessa minä saatan haluta jopa ollakkin.
Ja minä toivon että sinä löydät jonkun ihanan foorumin jossa todella voit antaa aikuisten mielipiteidesi lentää villinä ja älköön kukaan ampuko niitä alas, koska se rakas femme olisi pikkulapsellista, ollaan mielummin kaikki samaa mieltä sinun kanssasi.
Ja ennen kuin avaat arkkusi sanoaksesi minua rekaksi, voin lohduttaa sinua ja sanoa että olen hyvnkin femme ja minä arvostan kaikkia ihmisiä jotka arvostavat toisiaan ihmisinä eikä mallinukkeina jostain tyyleistä.