Kansalle

vain parasta:http://www.perussuomalaiset.fi/ .Muista äänestää.
6584
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Koskaan en ole Perussuomalaisia äänestänyt, koska olen pitänyt puoluetta jonkinlaisena natsipuolueena.

Mielipide vaihtui, kun erään vaalikoneen kautta päädyin Juho Eerolan sivuille. Siellä on ihan oikeita ja järkeviä mielipiteitä iskulauseiden sijaan.

http://www.peruseerola.com/

Tämä menee vähän vaalimainonnan puolelle, joten ylläpito poistakoon jos siltä tuntuu.

Juho Eerola on Kymen vaalipiiri ehdokas numero 2.

Äänestä
  • Olet fiksusti hoitanut oman mainontasi.
    Jatka tästä.

    Äänestä

  • hyviä kirjoituksia.

    Äänestä

SMP:N raunioille perustettu puolue. Joka aina puhui rehellisyydestä. Pekka teki kaiken sen mistä isä Veikko Vennamo syytti herroja. Aika hyvin on maaseudun puolue rantautunnut kaupunkeihin. Itse olen miettinnyt mihin perustuu puolueen kannatus. Olen tullut siihen tulokseen, että antamalla ainoastaa Soinin, eikä muiden olla äänessä, ei tule vika puheita. Eihän puolue ottannut telkkarin vaalitenttiinkään naista, vaikka olisi pitännyt olla nainen ja mies.

Äänestä
  • soinin pitääkin puhua koska hän tietää mitä sanoa..mites taistolaisissa???sinisalo oli aina äänessä..jos muistat!
    mitäs sinne naisia sotkemaan selvätekstistä puhetta!
    tällä hetkellä eduskunnassa ei ole kuin muutama fiksu nainen..loput missit yms.ovat täysiä pellejä ja tietämättömiä asioista,alueradiossa on ollut noita pyrkyrihaastateltavia..eräskin sossunainen A-K oli suorastaan tyhmä,vastaukset täysin ala-arvoisia...no ei vasemmistolta voi enempää vaatiakaan!

    Äänestä

  • pässilä kirjoitti:

    soinin pitääkin puhua koska hän tietää mitä sanoa..mites taistolaisissa???sinisalo oli aina äänessä..jos muistat!
    mitäs sinne naisia sotkemaan selvätekstistä puhetta!
    tällä hetkellä eduskunnassa ei ole kuin muutama fiksu nainen..loput missit yms.ovat täysiä pellejä ja tietämättömiä asioista,alueradiossa on ollut noita pyrkyrihaastateltavia..eräskin sossunainen A-K oli suorastaan tyhmä,vastaukset täysin ala-arvoisia...no ei vasemmistolta voi enempää vaatiakaan!

    Eikö se tämä imatran omapoikuus emiiliio sopisi hyvin näitten missilöitten joukkoon! Olisi sitten tolloja siellä istumassa ja päättämäs meitin asiosta! Miettikää ihmiset! Emiiliio on varmaan hyvä mies paistaa kebapii ja tarjoilee salmareita mut se ei tee emiiliiosta hyvää edustajaa mut mut... On sen joku näköjään opettanu antaa lausuntoja!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


"perusjätkä" kirjoitti:

vain parasta:http://www.perussuomalaiset.fi/ .Muista äänestää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu