Nyt sattui jotain kamalaa historian tunnilla. :(
Nimittäin sattui niin ikävästi, että sain historian kokeesta nelosen. Sitten kokeenpalautustunnin jälkeen ajattelin mennä sanomaan opettajalle, että en mene uusintakokeeseen, vaan käyn sen kurssin joskus myöhemmin uudestaan.
Ja se, mikä oli niin kamalaa, oli se, että opettajalla alkoi Seisomaan!! Minua nolotti niin kauheasti, että vain punastuin. Onneksi luokassa ei ollut enää muita. Lähdin heti pois, kun olin ssaanut asiani selitettuä.
Voi ei, sanon minä!
Kaikki mihet vainoavat minua! Ensin se ripari ja isonen (viimeistään riparin jälkeen en ole voinut suhtautua miehiin normaalisisti, ja muutenkin olen lesbo). Voi ei.
Ja ei siinä vielä mitään, että opella seisoi, vaan ne minun ajatukseni! Häpeän niitä rivoja ajatuksia joita minulle väistämättä tuli: kiltti koulutyttö ja historian opettaja... APUA!
Tämä on yhdellä sanalla sanottuna KAMALAA!!
Voi ei ja apua!
Opettajalla seisoi :(
17
21128
Vastaukset 17
- (|)
Olipa hissan maikalla munaa!
- minä
on kamalaa...ihan hirveetä,katastrofi...älä nyt viitti...jokaisella meistä välil tulee sellasii ajatuksii..!!
- ...
Mitä sitten jos opettajalla seisoi? Pitääkö siitä tulla tänne itkemään? Ja sitä paitsi, niinkuin joku jo sanoikin, se on aivan luonnollinen asia.
- Hanna
No onhan se tietenkin iavna luonnollista, mutta kai sitä nt oppilas saa pelästyä, jos opettajalla alkaa seisomaan!
Te olette taas noita tyhmiä jeesustelijoita, jotka eivät tajua mistään mitään.
Kyllä varmasti Marjaana tietää, että se on aivan luonnollista, mutta ei sille voi mitään, jos pelästyy täsyin luonnollista asiaa tuollaisessa tilanteessa!
Te olette typeriä.
Jotain rajaa sentään. - ...
Hanna kirjoitti:
No onhan se tietenkin iavna luonnollista, mutta kai sitä nt oppilas saa pelästyä, jos opettajalla alkaa seisomaan!
Te olette taas noita tyhmiä jeesustelijoita, jotka eivät tajua mistään mitään.
Kyllä varmasti Marjaana tietää, että se on aivan luonnollista, mutta ei sille voi mitään, jos pelästyy täsyin luonnollista asiaa tuollaisessa tilanteessa!
Te olette typeriä.
Jotain rajaa sentään.No vaikka pelästyisikin, täytyykö siitä tulla tänne parkumaan?
- Bööh
... kirjoitti:
No vaikka pelästyisikin, täytyykö siitä tulla tänne parkumaan?
Miksi ei tänne saa tulla parkumaan, sillä onhan tuo aika eriskummallinen juttu jos ei ope pysty moista hillitsemään. Olisihan ope voinut käydä välkkärillä runkulla, niin pystyisi hetken itsensä hillitsemään.
Voi voi täällä itketään paljon turhempia ja tyhmempiä juttuja mutta ne sattuvar kohdistumaan naisiin, siks miehet ei niihin älähdä.
Heh, heh semmosta se on miesten maailma, voi surku....tumputus kunniaan vaan - Toni26
Bööh kirjoitti:
Miksi ei tänne saa tulla parkumaan, sillä onhan tuo aika eriskummallinen juttu jos ei ope pysty moista hillitsemään. Olisihan ope voinut käydä välkkärillä runkulla, niin pystyisi hetken itsensä hillitsemään.
Voi voi täällä itketään paljon turhempia ja tyhmempiä juttuja mutta ne sattuvar kohdistumaan naisiin, siks miehet ei niihin älähdä.
Heh, heh semmosta se on miesten maailma, voi surku....tumputus kunniaan vaanEi taida tyttelit tietaa paljon miesten seisokeista... Valituntirunkut ei valttamatta lopeta seisokkia ja huomaa kuinka teineja ootte ku noin kiivastutte pienesta palautteesta.. Marjaana ja muut hankkikaa kokemusta ja tulkaa sitten itkee joistain stondiksista ku tiedatte jotain.
- ...
Marjaanalla tuntuu olevan usein "ongelmia" opettajien kanssa: http://keskustelu.suomi24.fi/show.cgi?category=1500000000000004&conference=2500000000000015&posting=21500000000106703
- Paula
Heheh.
Se taitaa olla niin ihastunut johonkin opettajaansa, että siksi keksii tällaisia tarinoita seksinovellit-palstalle. :) - neito
Paula kirjoitti:
Heheh.
Se taitaa olla niin ihastunut johonkin opettajaansa, että siksi keksii tällaisia tarinoita seksinovellit-palstalle. :)Niinpä. Marjaana on teksteistään päätellen joku ehkä reilu 10-vuotias lapsi, jonka ajatukset on pelkkää seksiä. Se ei tietty oo mitään terveellistä vielä sen ikäselle.
Koeta hankkia kavereita, Marjaana, ja vietä niiden kanssa aikaa. Harrasta jotain ja ulkoile! Seksi ei saa lapsella olla koko elämän sisältö, aikuisellakin se on vain yksi osa elämää.
Kaikkea hyvää!
- Marjaana85
Joku yrittää taas pilata maineeni täällä. Tuo nimittäin ei ole aito Marjaana85. :(
Vaikka aika hyvin tuo silti yritti feikata.
Minä olen aito Marjaana85.- ...
Niinpä niin.
- Hohhoijaa
kuka tuota uskoisi..??
mutta olisi tuo ollut hurjaa jos olisi ollut totta.. - Ope
Hohhoijaa kirjoitti:
kuka tuota uskoisi..??
mutta olisi tuo ollut hurjaa jos olisi ollut totta..Kumpi Marjaana on feikki? Vai onko Marjaana sittenkin heikki ja se toinen on feikki-heikki..he
- heikkijakeijo
Minunpas äitini on Marjaana ja 85 v. joten nimmarioikeus kuuluu hänelle. Nyt heti heittäkää provikat kehiin tai lakimies ottaa teihin yhteyttä.
- tietäjä25
onko toi tosiaan totta? meinaan voi olla kauhea tilanne tiedätkö miksi hänelle tapahtiu juuri näin? oletko varma(älä käsitä väärin) mutta saattaisiko se johtua tavasta millä pukeudut meinaan jos pukeudut hyvon avonaisiin vaatteisiin niin voi tapahtua usealle miehelle koska he eivät välttämättä voi hallita itseään.Mutta jos et pukeudu niin niin silloin miehillä täytyy olla päässä paljon vikaa.Suosittelen ottaa yhteyttä johonkin jos asia häiritsee.
- ????
kroooh pyyyh, kroooh pyyyh. get a life!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Venäjä alkaa iskemään Suomen politiikkaan.
Tässä on valtion ja koko länsiliiton päämiehet varoitelleet, että Venäjä alkaa talven aikana taas iskemään hybridisesti.2371471Hallituksen järjestämä spektaakkeli tuo vessanpyttykeissi
Että olisi kymmenien kansanedustajien kodeissa käyty ihan tuosta vaan, eikä kukaan kansanedustaja kerro niin käyneen, va2821043Miltä tuntuu vanhempi nainen olla
Pihkassa huomattavasti nuorempaan kolliin joka on uskollinen ja kiltti ja tottelee joka asiaa ja tykkää pussailla ja pan94824Sysmän "ilon päivä"
Ja taas palaa hirveä määrä verorahoja, ihan turhaan soopaan. Eikö nämä jotka kuntapolitiikassa valittavat ja tuhoaa vaan68772Uskon, että saataisiin kaikki selvitettyä
Mutta yhteys on jäissä, minä olen jäässä, enkä osaa tai uskalla enää lähestyä. Se vaan on niin. Naiselta Jos ei ole hyvä48723- 110619
Joka ilta mietin
sua❤️Mitä teet, missä meet? Kaipaatko yhtään? Yön tullen toivotan mielessäni sulle hyvää yötä ja aamuisin huomenet. Joka27585Riitastako pelastaja
Riitta jätti hakemuksen. Hyvä niin. On ainakin yksi mistä ottaa. Pertsa ei taida aikuistua koskaan ja Pekka hoiteli silt34574Timo Vornanen.
On siinäkin yksi täystampio. Eipä ihme, että persukannattajat sen eduskuntaan äänestikin.46548Luottamus
Luotan vain siihen mitä tapahtuu IRL. Anonyymipalstan vihjailut eivät merkitse minulle mitään.94525- 41501
- 32491
Kadutko mies sitä miten reagoit?
..siihen sotkuun, jonka jälkeen mikään ei ole ollut kuin ennen. 🥺48465Millaisen talvitakin haluaisit?
Talveen vielä aikaa, mutta talvitakit tulleet kauppoihin. Millainen olisi unelmiesi talvitakki? Itse tykkäisin jostain77451- 32429
- 31429
- 77422
Onko kahvila Retro samalla pub???
Netin mukaan anniskeluoikeudet. Käykö tuolla kaljoitteluporukkaa? Onko iltaviihdettä? Olen muuttamassa marraskuussa Kuhm8407Oletteko täyttä sataa?
Muuta etunimienne kirjaimet numeroiksi. Esim. Mia ja Risto siitä tulee 8 numeroa. Laske ne yhteen . Paljonko tulee?33400Iivari esittää poliisin tutkintaa
Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivari on pannu ison pyörän liikkeelle. Entinen Kemijärven historian lyhimmän kaupunginj21381