italian

italiaan pitäis päästä, rantakohteeseen, josta löytyis myös yöelämää/kaupunkia sen verran ettei ois vaan joku turisti baari-rantakatu ja siinä vieressä itse ranta......mikä ois paras??? kiitos!!
1460
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

...kaikesta!
Mutta huom! Italiassa ei varsinaisia pelkästään turisteille rakennettuja kaupunkeja/kyliä olekaan eli esim. Riminillä on kaikkea tuota mitä haitkin.
Toki turismia on lähes joka kolkassa, jossain enemmän ja jossain vähemmän, mutta paikallisasutustakin löytyy ja näin pääsee tutustumaan myös aidompaan italialaiseen elämänmenoon.
Et paljon kertonut muita vaatimuksia, joten katsopa Riminiä :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


matkaajat kirjoitti:

italiaan pitäis päästä, rantakohteeseen, josta löytyis myös yöelämää/kaupunkia sen verran ettei ois vaan joku turisti baari-rantakatu ja siinä vieressä itse ranta......mikä ois paras??? kiitos!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu