Lempiope

Aina vaa valitetaan, joten mä haluaisin vähän tietää jotain hyvääkin. Kertokaa millanen on teiän lempi ope. Mulla sellanen on kuviksessa, aivan mahtava tyyppi! Huumorintajunen ja innostava vaikken kuviksesta kauheesti välitä..
1402
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Meijän matikan ope ehdottomasti. Se on aina pirteä ja piristää mun päivää :)
Ja muutenkin todella hyvä opettamaan

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tsiktsik kirjoitti:

Aina vaa valitetaan, joten mä haluaisin vähän tietää jotain hyvääkin. Kertokaa millanen on teiän lempi ope. Mulla sellanen on kuviksessa, aivan mahtava tyyppi! Huumorintajunen ja innostava vaikken kuviksesta kauheesti välitä..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu