Tietääkö kukaan tarkemmin. Kuulemma tilanne hyvin vakava, tytär on ollut hoidossa Lontoolaisessa sairaalassa jo 9 päivää.
http://www.iltalehti.fi/viihde/200703085834010_vi.shtml
JOhnnyn tytär vakavasti sairas..
9
1272
Vastaukset
- vaniljaice
Tuohan kauheeta lily rose on niin hieno tyttö ja hänellä on hienot vanhemmat!!!!!!
Toivottavasti hän paranee pian - Deipyle
voi lukea osoitteessa: www.johnnydeppfan.com ja sieltä "messageboard"ista keskusteluihin. Muuta sielläkään ei vielä tiedetä kuin että juttu on totta, ja että vanhempien toivetta kunnioittaen sairaala pysyy vaitonaisena.
Todella surullista:(- ofthe
Surullista... toivottavasti se ei ole vakavaa
- ofthe
ofthe kirjoitti:
Surullista... toivottavasti se ei ole vakavaa
Siis niinhän siinä sanottiin että näyttäisi olevan vakavaakin. Mutta toivottavasti paranee:)
- AnCku89
Niin suloinen tyttö...sydän oli pakahtua kun näin uutisen. Toivottavasti taudin aiheuttaja selviää nyky lääketieteen avulla, tai on jo selvinnyt. Meni ilta pilalle. En halua että Johnny joutuisi kokemaan vielä tälläistä. Rukoilen Lilly-Rosen ja koko perheen puolesta.
- nasu93
Toivottavasti paranee tosi pian ja koko perhe pääsee nauttimaan taas elämästä, kun kuulin uutisen eilen sydämmeni meinasi pysähtyä! Voimia koko perheelle!
- nasu93
Johnnyn tytär on jo paljon paremmassa kunnossa ja päässyt pois sairaalasta eilen illalla, aiheesta lisää http://www.mirror.co.uk/news/topstories/tm_headline=johnny-depp--my-lily-s-better&method=full&objectid=18727226&siteid=89520-name_page.html
- huoh!
Ehkä vähän jopa liioitellaankin tilanteen vakavuudella.No onhan silti kyse julkkiksen tyttärestä.Olen ehdottomasti sitä mieltä, että Lily-Rose paranee...moni lapsi on joutunut elämässään useita kertoja sairaalaan, että se siitä uutisesta.
- emmma.
huoh! kirjoitti:
Ehkä vähän jopa liioitellaankin tilanteen vakavuudella.No onhan silti kyse julkkiksen tyttärestä.Olen ehdottomasti sitä mieltä, että Lily-Rose paranee...moni lapsi on joutunut elämässään useita kertoja sairaalaan, että se siitä uutisesta.
Kamalaa, toivon että Lily-Rose paranee..Hänellä on niin ihana perhe.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ohjelma "Rikollisjengien Ruotsi" hyvin paljasti jakautuneen maan
eli ns. ruotsalaiset yhdellä puolella, muslimit ja muut kehitysmaalaiset toisella puolella. Siinäkin hyvin näki mitä ma142589Vassarina hymyilyttää vaurastuminen persujen kustannuksella
Olen sijottanut määrätietoisesti osan Kelan tuista pörssiosakkeisiin, ja salkku on paisunut jo toiselle sadalle tuhanne292451Riikka runnoo: Elisalta potkut 400:lle
Erinomaisen hallitusohjelman tavoite 100 000 työllistä lisää yksityisellä sektorilla on kohta saavutettu. Toivotaan toiv612309Jalankulkija kuoli. Poliisi etsii mustaa BMW Coupe -autoa, jossa on punertavat vanteet.
Jalankulkija kuoli jäätyään auton alle Joensuussa – kuljettaja pakeni, poliisi pyytää havaintoja https://www.mtvuutiset.802233Pääseekö kuka tahansa hoitaja katselemaan kenen tahansa ihmisen terveystietoja?
"Meeri selaili puhelinta uteliaisuuttaan ja katuu nyt – Moni hoitaja on tehnyt saman rikoksen Tuttujen ihmisten asiat k681834PÄIVÄN PARAS: Nigerialainen haki turvapaikkaa Suomesta, lähti takas huilaamaan
kotimaahansa, koska turvapaikan saaminen kesti niin kauan. Ja tämän kertoo ihan Yle, eikä yhtään toimittaja kyseenalaist101780Pidennetään viikko 8 päiväiseksi
Ja jätetään työpäivien määrä nykyiseen 5:een. Tuo olisi kompromissiratkaisu vellovaan keskusteluun työajan lyhentämisest81766Niinistö neliraajajarrutteli Natoon liittymistä vielä sodan alettua
Myöntää nyt itsekin, mikä jo aikaisemmin tiedettiin. Marin vei Suomen ja Ruotsin Natoon. "”Myönnän auliisti jarruttelle1941737Kokoomus on Suomen kommunistisin puolue
"Hallituksessa on erimielisyyttä siitä, kuinka suuri osa veronkiristyksestä hyvitetään datakeskuksille uudella erillisel841654- 1321605