Naapurit?

Onko jotenki mahollista tehä niinku naapurit ja pelata niillä ku näin yhes kuvas että oli talo sitten siinävälissä pensasaita ja sitten toisellakinpuolella talo. Siin oli joku koira kaivanu kuoppaa sen toisen pihaan se valitti sille toiselle.... kaksinpeli?
2126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Samalle tontille kaksi taloa vierekkäin..

Äänestä

No, ei musta ainaskaa..
Ainakaan tietokoneella, ehkä xboxilla (vai mikä se on) Nii ainaksi jollakin pelikoneella, en oo varma
mutta ei tietokoneella.. Ei, mun koneella ainaskaa voi pelata kaksinpelii.. :DD

Äänestä

Kommentoi aloitusta


purkkabubble kirjoitti:

Onko jotenki mahollista tehä niinku naapurit ja pelata niillä ku näin yhes kuvas että oli talo sitten siinävälissä pensasaita ja sitten toisellakinpuolella talo. Siin oli joku koira kaivanu kuoppaa sen toisen pihaan se valitti sille toiselle.... kaksinpeli?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu