MISTÄ CHEATTEJA??

mistä sivulta saa chettejä? ja miten ne saa toimimaan???
3484
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

jaahas että oot sit sortunu cheattaamaan tai ainakin yrität.. mitä moodia pelaat..?!? tuuppas #dark_Destroyers quakenetissä ni katotaan mitä voidaan tehdä asian eteen.. (kanava mIRCissä jos et tienny)

Äänestä

...rasvaletti hipit vois tunkee syvimpään helvettiin kärsimään ku sadam hussein vetää sua anaaliin!!!!!!!!!! saatanan paska!!!! opettele pelaan ÄLÄKÄ HUIJAA!!!!!!

Äänestä

Pelaa mielummin pasianssia niin voit siinä huijata itseäsi senkin pässi! Mitä helvetin hohtoa on pelata huijaamalla. Ainoastaa säälittävät kakarat tekee sitä ja suosittelen niille pasianssin peluuta!!!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


kikkeli janne kirjoitti:

mistä sivulta saa chettejä? ja miten ne saa toimimaan???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu