moi kaikki!!

mixei noihin ilmasiin textareihin oo enempää
kirjan tilaa vaikka noin 160kirjainta enintään
kun se riittäisi minulle ja miten sen saa
vaihdettua??????kun nyt siin on vaan jotain 143
kirjainta???????
2663
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

siihe pitää kans mahtuu se mainostexti et tää on
lähetetty suomi24:n mestasta.

Äänestä

oo onnelinen et saat edes sen 143 kirjainta onhan
se ilmasta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ärsyyntynyt kirjoitti:

mixei noihin ilmasiin textareihin oo enempää
kirjan tilaa vaikka noin 160kirjainta enintään
kun se riittäisi minulle ja miten sen saa
vaihdettua??????kun nyt siin on vaan jotain 143
kirjainta???????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu