le flamboyant

matka edessä

Olisin kiitollinen jos saisin tietoa kyseisestä hotellista. Matka varattu, nyt mietityttää oliko oikea valinta? Kaikki muukin tieto otetaan ilolla vastaan.
Kiitos etukäteen tiedoista

3

1311

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • siiri kakkonen

      Hotellista on paljon kirjoituksia alempana. Klikkailepa niitä!

      Sen voisin sanoa, että hyvä valinta. Olimme tammikuussa. Postikortit eivät vaan ole saapuneet vielä Suomeen, vaikka pari kuukautta olemme odotelleet. Hotellin kaupasta ne lähtivät, viekääpä terveisiä siihen systeemiin.

      • keb

        alemmas olen ketjuihin jo kehunut hotellia, meidänkään postikortit eivät ole vielä saapuneet ja samaisesta kaupasta ne lähtivät. Kaupan myyjä puhui että parissa viikossa saapuvat, nauratti kyllä jo silloin se lupaus, kuulosti niin utopistiselta.


      • kukka
        keb kirjoitti:

        alemmas olen ketjuihin jo kehunut hotellia, meidänkään postikortit eivät ole vielä saapuneet ja samaisesta kaupasta ne lähtivät. Kaupan myyjä puhui että parissa viikossa saapuvat, nauratti kyllä jo silloin se lupaus, kuulosti niin utopistiselta.

        Le Flamboyant on varmasti Playa el aquan parhaimpia hotelleja. Riittävän siisti myös suomalaisen mittapuun mukaan ja palvelukin ihan ystävällistä. Ruoka ihan syötävää, joka aterialta varmasti löytyy jokaiselle jotain. Majoneeseja ym "irtokastikkeita" välttämällä ja käsidesiä ahkerasti käyttämällä säästyimme myös vatsataudilta. Rantabaarin pojat olivat erityisen avuliaita ja ystävällisiä!!!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Trump muka öljyn takia Venezuelaan? Pelkää mustamaalausta

      Kertokaapa mistä tuollainen uutisankka on saanut alkunsta? Näyttäkääpä ne alkuperäiset lähteet, minä en löytänyt mitään
      Maailman menoa
      216
      18088
    2. Kun Arman Alizad puolusti hiihtäjä Vilma Nissilää sanomalla

      "älä välitä sekopäistä Vilma", ja kun siitä kerrottiin täällä, niin sekopäinen mukasuvaitsevainen teki siitä valituksen
      Maailman menoa
      90
      3855
    3. Lataus pakkaskelissä

      En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu
      Hybridi- ja sähköautot
      49
      2245
    4. Martinalta vahva viesti

      "Suuret unelmat venyttävät sinua, pelottavat vähän ja vievät mukavuusalueen ulkopuolelle. Juuri siellä kasvu tapahtuu. J
      Kotimaiset julkkisjuorut
      286
      1572
    5. Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?

      Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?
      Maailman menoa
      71
      1533
    6. Temutatko ?

      Ostatko kiinalaisista verkkokaupoista halpaa tavaraa tai vaatteita ja miksi? Siksi että on kiva ostaa kun halvalla saa?
      60 plus
      145
      1463
    7. Akateemikko Martti Koskenniemi vertaa Trumpia Putiniin

      "-Suomalaisena on syytä olla huolissaan siitä, että Yhdysvallat näin vahvistaa 1800-luvun alkupuolella julistamansa etup
      Maailman menoa
      166
      1456
    8. Jos mies olet oikeasti...?

      Kiinnostunut... Pyydä mut kunnolla treffeille ja laita itsesi likoon. En voi antaa sydäntä jos sinä olet epävarma ja eh
      Ikävä
      126
      1416
    9. Esko Eerikäinen paljastaa järkyttävän muiston lapsuudesta - Isä löytyi alastomana slummista

      Esko Eerikäisen tausta on monikulttuurinen, hän muutti vain 10-vuotiaana yksin kotoaan Kolumbiasta isovanhempiensa luo S
      Suomalaiset julkkikset
      14
      1334
    10. Pitäisikö meidän

      Sitten nähdä ilman että siitä tehdään ongelmaa?
      Ikävä
      81
      1121
    Aihe