Vihersimien vauvat?

Siis kun laitan, että kasvata vauva tms. vauvoista tulee VAIN poikia... Nyt on kolmas vihersim sukupolvi menossa ja poikia tulee... Onko teillä muilla tullut tyttöjä?
7458
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Tyttöjä on ollut!

Äänestä
  • Ehkäpä sielä on päällä joku poikasyndrooma!? :)
    Mutta mä en oo saanu viel kumpiakaan!! :( Kun en oo saanut koko kasvisimii.. Kai niitä tyttöjäkin sitten ajanmyötä tulee?! Vai onks se jokin bugi?? Hyvää tyttö onnea, yritän vaan vielä!!

    Äänestä

Mulle ainaki tuli kolme tyttöö ja poika :)

Äänestä
  • Jos kaks vihersimiä saa vauvan, niin tuleeko siitä vauvastakin vihersim? Mitä jos tavallinen simi ja vihersimi saavat vauvan, niin mitä sitten tulee?

    Äänestä

  • juupajaapa kirjoitti:

    Jos kaks vihersimiä saa vauvan, niin tuleeko siitä vauvastakin vihersim? Mitä jos tavallinen simi ja vihersimi saavat vauvan, niin mitä sitten tulee?

    Tulee normaalit vauvat.

    Äänestä

Itselläni joka toinen on poika, joka toinen tyttö.

Äänestä

ei ainakaan tuu yllätyksiä :D

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Vihersim kirjoitti:

Siis kun laitan, että kasvata vauva tms. vauvoista tulee VAIN poikia... Nyt on kolmas vihersim sukupolvi menossa ja poikia tulee... Onko teillä muilla tullut tyttöjä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu