Kannattaa tarkistaa tämä nettiosoite. Liittyminen on ilmaista ja ne lähettää sen jälkeen sähköpostiin mainoksia joita klikkaamalla saa rahaa!!! Omasta kokemuksesta voin kertoa, että toimii varmasti.
Liittyminen on täysin ilmaista, joten ei ole ainakaan mitään hävittävää.
http://www.sendmoreinfo.com/ID/2580801
kirjoita osoite kokonaan niin se toimii!!!
Liittyminen on täysin ilmaista, joten ei ole ainakaan mitään hävittävää.
http://www.sendmoreinfo.com/ID/2580801
kirjoita osoite kokonaan niin se toimii!!!
Vastaukset 10
Vanhimmat
eikos tommoiset ole yleensa huijausta ja niista tulee ongelmia???
kuin rahaa helposti... Yleensä jossain kohtaa kolahtaa omaan nilkkaan. Olen ylikriittinen, kun joku esittää asian noin.
, jos puhutaan isoista rahoista, mutta tällä saa mukavasti "lisäbonusta" palkkaansa ja koska liittyminen ei maksa mitään, eikä jatkossakaan ole mitään suoriakuluja, niin vaikea tässä on huonosti käydä. Lisäksi korostan, että toiminta on täysin laillista mainostoimintaa, eikä esim rahankeräystä tai muuta "huijausta".
tuosta tuoton lunastamisesta. Miten se tapahtuu? Sivujen ylläpitäjälle pitää lähettää tai faksata jotain jossain vaiheessa... SElvennä asiaa. Rekisteröidyin jo, mutta noista en saanut heikolla englannilla selvää.
Kaikenlaisilla markkinoijilla on käyttöä osoitelistoille ja niillä käydään kauppaa. Tämä sendmoreinfo vaikuttaisi olevan tälläinen osoitteenkeräyssysteemi. Ne, jotka antavat tietonsa, saavat varautua tavaroita ja palveluja tarjoavan roskapostin tulvimiseen.
verkostomarkkinointia tämä.
Ei liiku raha tekemättä mitään
...niin saatte rahaa kaikista helpoiten ja säännöllisesti pankkitilille. Näillä verkostounelmilla vain yritetään höynäyttää ihmisiä uskomaan, että ilman työntekoakin voi maata kohta Karibian hiekoilla. Hankkikaa koulutus ja työpaikka niin se hoituu kaikkein helpoimmin. Niin yksinkertaista se on. Ei raha itsekseen kenenkään lompakkoon ilmesty sohvalla makaamalla (ellei ole rikas suku, jonka perii).
koska "moneymaker" on ainoa joka hyötyy tästä koska hän saa boonusta kun saa teidät "tyhmät" houkuteltua rekisteröitymään! itse ette saa siittä juuri mitään rahaa ellette itsekkin rupea houkuttelemaa ihmisiä siihen !!!
http://www.sendmoreinfo.com !!! joten siinä on linkki jolla et "avusta" rahallisesti tuota huijaria!!!
Luultavasti kirjoittaja saa jokaisesta visiitistä jotain pennosia itselleen. Linkin loppuosan numerosarja lienee nimittäin joku hänen tunnuksensa. Näit on nähty.