Olen tulossa vierailee ensi viikonloppuna Kokkolaan. Missä baarissa ihmiset käy siellä. Siis paras yökerho 18-30 vuotiaille? En tiedä ku Seurahuoneen sieltä eli mitäs tarjontaa on?
Paras baari
21
4351
Vastaukset
- kokkolalaiset
Seurahuone on sairaan huono paikka, ei kannata sinne mennä!
Chessiin vaan, siellä saa tanssia ja pitää hauskaa!! :D- joopa joo
kokkolassa ei oo muuta ku jäänaisia.
- v*tun kessi
joopa joo kirjoitti:
kokkolassa ei oo muuta ku jäänaisia.
Jääkuningattaret kävelee nenä pystyssä ohi ja tanssilattialla ilme on sellainen "vittuako siihen tulit joraan". Siihen päälle vielä yrmeät portsarit, ei kiitos. Näin sitä kohdellaan tavismiestä.
- xxzman
- on vaikka
ja mitä. Buther way muistaako kukaan sellaista upeaa naista muutaman vuoden takaa joka ajeli mustaa mercedes Benziä 200 sarjan auto oli noin 90 luvun. Vaalea pitkä kaunis nainen. en ole hetkeen häntä nähnyt paitsi Callessa varmaan nykypäivänä jo seurusteee, oli jonkin aikaa sitten Kokkola-lehdessä töissä..... ONko kenelläkään mitään havaintoja???
- yks kaks
Mahdatko tarkoittaa Sannaa?
- ???
Eihän täällä saannut mainostaa , vai miten se nytte sitten oli.
- Kiva pubi
Yhtään hyvää yökerhoa ei ole, valitettavasti.
- Baarikärpänen.
Chessi on paras, mikäli tykkää lakuista.
West on paras, mikäli pitää homoista.
Seurahuone on paras, mikäli haluaa alaikäistä.
Corner's on paras, jos haluaa pelata lasten biljardia.
Yläpub on paras, jos etsii tappelua.
Tankkis on paras, jos haluaa tulla ammutuksi.
Mutteri on paras, mikäli haluaa laulaa karaokea.
English Pub on paras, jos haluaa kuunnella Aironparia.
Ylähuone on paras, jos haluaa jakaa köyhien opiskelijoiden kanssa mukaviisaita ajatuksia.
Calle on paras, jos haluaa tietää, miltä tuntuu naida dinosaurusta.
The Rock on paras, jos tykkää Samista ja Deep Purplesta.
Huismanni on paras, jos jaksaa kuunnella Raatikaista.
Fiftisiksti on paras, jos pitää humpasta.
La Favorita on paras, jos pitää ruoasta.
Kippari on paras, mikäli olet kommunisti.
Marokkobaari on paras, mikäli se on auki.- kljöioönjnöoji
Unohit tästä vakaasti ja harkitusti mietitystä listastasi Hakalaxin.
Kivasti tuntuu Kokkolasta tarjontaa löytyvän kaikille ja erilaisista asioista pitäville. - tainnut unohtaa
kljöioönjnöoji kirjoitti:
Unohit tästä vakaasti ja harkitusti mietitystä listastasi Hakalaxin.
Kivasti tuntuu Kokkolasta tarjontaa löytyvän kaikille ja erilaisista asioista pitäville."Yläpub on paras, jos etsii tappelua"
Yläpub=Hakalax
- jos haet
tasokasta paikkaa...
- Anonyymi
Ali Baba bar restaurant
- Anonyymi
torikahvila on paras siellä istuu KPV:n tuomarit
- Anonyymi
Mokka-Motti! Ehottomasti paras!
- Anonyymi
missä dalla istuu
- Anonyymi
vittu homoja joka baarissa jos olet hetero ole ylpeä kun edustat baarissa heterona sexuaalista vähenmistöä.kun täällä puhtaat heterot on harvinaista herkkua.
- Anonyymi
Hyvä kommentti.
Kaiken huippu eduskunnassa oli homo nekku joka oli äitiyslomalla. - Anonyymi
Kokkola on sellainen perähikiä ettei täällä kauheesti ole vaihtoehtoja 😂
- Anonyymi
No missä baarissa sitten kävit?
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Hengenvaaralliset kiihdytysajot päättyivät karmealla tavalla, kilpailija kuoli
Onnettomuudesta on aloitettu selvitys. Tapahtuma keskeytettiin onnettomuuteen. Tapahtumaa tutkitaan paikan päällä yhtei1986888- 1592036
- 1131688
- 511390
Suureksi onneksesi on myönnettävä
Että olen nyt sitten mennyt rakastumaan sinuun. Ei tässä mitään, olen kärsivällinen ❤️551228Möykkähulluus vaati kuolonuhrin
Nuori elämä menettiin täysin turhaan tällä järjettömyydellä! Toivottavasti näitä ei enää koskaan nähdä Kauhavalla! 😢501098Älä mies pidä mua pettäjänä
En petä ketään. Älä mies ajattele niin. Anteeksi että ihastuin suhun varattuna. Pettänyt en ole koskaan ketään vaikka hu1001064Reeniähororeeniä
Helvetillisen vaikeaa työskennellä hoitajana,kun ei kestä silmissään yhtään läskiä. Saati hoitaa sellaista. Mitä tehdä?7996Tarvitsemme lisää maahanmuuttoa.
Väestö eläköityy, eli tarvitsemme lisää tekeviä käsiä ja veronmaksajia. Ainut ratkaisu löytyy maahanmuutosta. Nimenomaan251944- 41929