Kemeriin huhtikuussa-07

Menemme huhtikussa Kemeriin.Supertäysihoitopaketti.
Joko siellä tarkenee silloin ilman pipoa.Onko kallis paikka yms.
Kerokaa jotka olette käyneet supertäysihoitolomalla.
Edullisia tuliasostopaikkoja?
1461
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

tai tietysti jos on huono tuuri. Mutta hyvällä tuurilla on hellettä ja kuin kesä (kuten kuulemma viime viikolla). Kemerissä on kyllä hivenen kalliimpaa kuin esim. Antalyassa, mutta ainahan voi hypätä halpaan bussiin ja tehdä päivän ostosretken Antalyaan ja shoppailla siellä jollakin pääkaduista (jos ei basaarit innosta).

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lukahi kirjoitti:

Menemme huhtikussa Kemeriin.Supertäysihoitopaketti.
Joko siellä tarkenee silloin ilman pipoa.Onko kallis paikka yms.
Kerokaa jotka olette käyneet supertäysihoitolomalla.
Edullisia tuliasostopaikkoja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu