Lihaksista

Eli; miten paljon tytöt noin yleensäkkin kiinnittävät huomiota kundien lihaksiin?
101212
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Se on eri asia kiinnitämmekö huomiota kuin tunnemmeko "vetoa".. Tietenkin likat huomaa lihakset/niiden puutteen, onhan se aika tärkee asia että toine ei oo mikään "läskikasa"..

Joten yhteenvetoa voin vastata että on se aika tärkeää että lihakia löytyisi ^^
P.S. onhan se tietty kiva et miehel löytyy lihaksia, pääasia on että niitä ei ole liikaa

Äänestä
  • nii, et kerros.

    Äänestä

  • muakin kieltämättä kiinnostaisi kuulla, mikä on liikaa. vaikka näin 15-16 vuotiaan mittapuulla, se on kyl varma ettei musta vielä voi saada mitää arnold schwarzeneggeriä, en kyllä haluisikaan.

    Äänestä

  • Itse olen kovin huono kritisoimaan itseäni. Pidän itseäni hyvässä kunnossa, mikä on todennäköisesti alakanttiin. Voipi olla, että kun alan itse olla tyytyväinen, joidenkin mielestä se on jo liikaa. Eli kuin anoreksia päinvastaisena, pakkomielteenä syöminen ja lihasmassan kasvatus :D

    Äänestä

  • kundina kirjoitti:

    Itse olen kovin huono kritisoimaan itseäni. Pidän itseäni hyvässä kunnossa, mikä on todennäköisesti alakanttiin. Voipi olla, että kun alan itse olla tyytyväinen, joidenkin mielestä se on jo liikaa. Eli kuin anoreksia päinvastaisena, pakkomielteenä syöminen ja lihasmassan kasvatus :D

    *Pidän itseäni hyvässä kunnossa olevana

    Äänestä

Niin mä ainakin kiinitän aika paljon lihasten kuntoon, mutta on toki pojassa luonne tärkeämpi :D

Äänestä
  • en pidä lihaksista :S tosin muutenkin jätkämakuni on hiukan omituinen... pidän nimittäin hoikista/laihoista/kalpeista, pitkähiuksisista hevarijätkistä :S siks mulla varmaan ei ookkaan jätkäfrendiä? sellasia on maailmassa liian vähän,ja siks mä en löydä sellasta ittelleni.piste.

    Äänestä

  • </3 kirjoitti:

    en pidä lihaksista :S tosin muutenkin jätkämakuni on hiukan omituinen... pidän nimittäin hoikista/laihoista/kalpeista, pitkähiuksisista hevarijätkistä :S siks mulla varmaan ei ookkaan jätkäfrendiä? sellasia on maailmassa liian vähän,ja siks mä en löydä sellasta ittelleni.piste.

    meidän koulus on yks kuikelo.

    Äänestä

  • </3 kirjoitti:

    en pidä lihaksista :S tosin muutenkin jätkämakuni on hiukan omituinen... pidän nimittäin hoikista/laihoista/kalpeista, pitkähiuksisista hevarijätkistä :S siks mulla varmaan ei ookkaan jätkäfrendiä? sellasia on maailmassa liian vähän,ja siks mä en löydä sellasta ittelleni.piste.

    no enpä ole edes hevari niin samapa tuokaan :D

    Äänestä

Sen verran, että jos pojalla on pienemmät hauikset, kuin minulla, ei hänellä olisi mitään toivoa, jos olisin sinkku.
Muuten on ihan sama, onko miehellä sen kummempia lihaksia. Kunhan mies on miehen mittainen, niin kaikki on kunnossa.
Itse en ikinä sellaiseen hormoonibodariin koskisikaan. Yök!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


h,h kirjoitti:

Eli; miten paljon tytöt noin yleensäkkin kiinnittävät huomiota kundien lihaksiin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu