Logoja Siemensiin!?!

Moi ostin käytetyn Siemens C35 kännyn. Siinä on
tosi ruma logo tällä hetkellä (krapula). Miten
hitossa siihen saa vaihdettua sen logon???
2279
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ostit siis kännykän käytettynä (?). Siemensin
puhelimiin ei saa vaihdettua logoa muuta kun
datakaapelin avulla, joka maksaa n. 300mk!!

Äänestä
  • ei kannattaisi ostaa siemensiä! onhan ne ihan
    sieviä puhelimia mut kun ei edes logoa saa niin
    kyl on aika huono juttu! vaihtakaa nokian
    3330:llaan! se rulaa ja pitkään...!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Iga kirjoitti:

Moi ostin käytetyn Siemens C35 kännyn. Siinä on
tosi ruma logo tällä hetkellä (krapula). Miten
hitossa siihen saa vaihdettua sen logon???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu