yrittää hiljentää ampujasta puhujat?eikö nyt olisi hyvä hetki puhdistaa vankiloiden pahanolon tunnetta?henkilöstö parametrit ovat jo vuosi kertoneet miten huonosti vankiloissa menee!älkää nyt sinne peiton alle kadotko vaan kohdatkaa tämä vanginvartijan tekemä rikos pää pystyssä.näin voi vankiloidenkin pahanolon tunne poistua ja elämä vankiloissa ei olisi enää niin hamekankaan heiluttelua ja selkään puukottamista.yritän omalta osaltani puhdistaa tätä omaa työpaikkaani.
miksi
vankilan henkilökunta
2371
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Huomaa kyllä miten pienet piirit pampuilla on. Kovin otetaan henk.koht asia. Itsetunnossa ongelmia, mutta ihmekö tuo kun ei omaa elämää ja elämä yleensäkin rakentuu vankilan ympärille.
Istuminen turhantoimittajana ei ainakaan paranna itsetuntoa, vaikka oma yksinkertainen pää yrittääkin kääntää asian itujan eduksi.
Nyt viimeistään maajussit pois vankilosta ja takaisin paskatunkion kunkuksi synnyinpaikalleen!
tarkastaa, että ampujahan oli putkavahti, ei vanginvartija!!!??
Ja jos vanginvartijalla on vaikeeta olla töissä/elämässä...niin ampuu vaikka ittensä tai vaihtaa työpaikkaan, kun niitähän on pilvinpimein ja todella hyviä ja mahtavia, kaikki asiat kunnossa ja muutenkin hyvät työilmapiirit ja sillee!!!!