eli jos kellään olisi antaa vinkkiä alle 40€ yösijoista Oslon keskustan tuntumassa.
Sentrum Pensjonat, Anker Hostel ja B&B Vigelandsparken on jo katsottu ja täyttä on...
matka olisi reilun viikon päästä..>22/3
halpa majoitus OSLOSSA?
suunnitelmat muuttui..
2
423
Vastaukset
- norskiturska
maksattaa turistilla kaiken! Hotellit, sillat ,tunnelit tiet lautat. Semmoinen on norski sillinsiittäjä.
- Repe
Täällä oltiin viime kesänä:
http://www.ekebergcamping.no/
Ainakin teltan saat sinne alle neljän kympin. Mukava sijainti kävelymatkan päässä keskustasta mäen päällä. Mäeltä hienot näkymät keskustaan ja Oslovuonoon.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1713378
En kai koskaan saa sinua
Koska et usko että riitäisit minulle. Olet aina pitänyt itseäsi liian risana ja heikkona. Katkot korkeutesi, ja poraat k1541899Terveystalon lääkärit ylilaskuttaneet
Tämän pörriäiset osaavat, laskuttamisen. Terveystalo myöntää asian. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011134269.html "K1471829Saran ökytyyli käänsi katseita.
On nyt kyllä Sara kasvoistaan, kuvan perusteella todellakin pyöristynyt ainakin kuvan perusteella.1591744- 771614
Työttömille lusmuille luvassa lisää keppiä
Hallitus aikoo kiristää velvoitteiden laiminlyönnistä seuraavia työttömyysturvan karensseja ensi vuodesta alkaen. Hall3441558Tekisi niin mieli laittaa sulle viestiä
En vaan ole varma ollaanko siihen vielä valmiita, vaikka halua löytyykin täältä suunnalta, ja ikävää, ja kaikkea muuta m811409The Summit Suomi: Maxie avaa hyytävästä tilanteesta kuvauksissa: "Veri roiskui ja tajusi, että..."
Oletko seurannut The Summit Suomea? Tykkäätkö vai et tai mitä mieltä ylipäätään olet sarjasta? Moni katsoja on kaikonnut201278Miksi ihmeessä?
Erika Vikman diskattiin, ei osallistu Euroviisuihin – tilalle Gettomasa ja paluun tekevä Cheek251165- 1581162