Vieläkö ostatte

Mulle ainakin riitti toistuva buuttaaminen ja akku pois/kiinni leikkiminen, merkki vaihtui.
2319
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

jo menossa monta on ollut eikä valittamista!

Äänestä

Ne s60,n buutaus ongelmat ovat olleet historiaa jo vuosia sitten.Nykyset S60 3rd luurit toimii ilman minkäänlaisia kaatuiluita tai jumituksia

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nokialaisia kirjoitti:

Mulle ainakin riitti toistuva buuttaaminen ja akku pois/kiinni leikkiminen, merkki vaihtui.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu