Soul Reaver

Saako Legacy of Kain Soul Reaver peliä pleikka ykköselle? Se taitaa olla jo jonkun verran vanha peli, joten voi olla että se on syy, mutta en oo onnistunut näkemään sitä missään, edes käytettyjen pelien kaupoissa.. Jos tiedätte mistä sen saa, niin sekin auttaisi.
293
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minä löysin sen pelin cash convertersiltä, hinta vain 7e. Siitä on kyl aikaa jo jonkun verran...

Äänestä

www.playerone.fi
Soul Reaver näkyi olevan yleisimpien käytettyjen listalla, mutta ei uusien. Tilanne tietysti vaihtelee käytettyjen osalta mutta kannattaa ainakin kysyä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Gosvik The Overlord kirjoitti:

Saako Legacy of Kain Soul Reaver peliä pleikka ykköselle? Se taitaa olla jo jonkun verran vanha peli, joten voi olla että se on syy, mutta en oo onnistunut näkemään sitä missään, edes käytettyjen pelien kaupoissa.. Jos tiedätte mistä sen saa, niin sekin auttaisi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu