kyllä uutiset

väittävät että asuntojen hinnat laskee!kamalaa pötyä!ei pidä paikkaansa!selvää nousua tämä on?vain hyviä uutisia,omassa haave maailmassa!eihän hinnat voi palata järjelliselle tasolle,eihän????
2231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ovat sitä jo nyt. vielä ehtii ostamaan ennenkuin hinnat karkaavat käsistä!

Äänestä

Minun silmiini ei valitettavasti ole osunut. Kerro minulle äkkiä missä missä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


valehtelee! kirjoitti:

väittävät että asuntojen hinnat laskee!kamalaa pötyä!ei pidä paikkaansa!selvää nousua tämä on?vain hyviä uutisia,omassa haave maailmassa!eihän hinnat voi palata järjelliselle tasolle,eihän????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu