Paris HIlton on seurapiiritypy eikä muuksi muutu. Viimeisin todiste siitä on kun neidon levy-yhtiö ilmoitti irtisanovansa sopimuksen sosieteettineidin kanssa koska tämän viime vuonna ilmestynyt albumi oli valtava floppi ja jäi levytilastojen peräpukamille. paris ei yhtiön mielestä ole myöskään ottanut uraansa tarpeeksi vakavasti. Paris sai levynjulkaisunsa alla viime syksynä kuulla jatkuvia vertailuja pop-supertähti Christina Aguileraan jonka samoihin aikoihin ilmestynyt albumi oli megahitti singleineen! Paris mm.joutui siirtämään levynsä julkaisua eteenpäin kun selvisi että Aguileralla oli sama päivä omalle albumilleen varattuna.
Paris vs Christina
7
866
Vastaukset
- kuuntelee
mieluummin ketä tahansa, ennen kuin kitalakeen honottovaa Aguileraa. Myönnän, että katselisin hänen kotivideotaan kuitenkin mieluummin kuin vaisun Parisin. Täytyy kuitenkin myöntää, että Paris Hiltonilla on todella vahva imu...
Parisia kuin Aguileraa , kuuntelee, kuin kurkkuääneen lirittävää pimua, vaikka se kyllä hyvin menestynyt, äänen saisi reilata, vaikkei sen musa/koti videot ensiksi silmään iskekään.
- tai voi...
mutta musiikin suhteen ei. Aguilera on supertähti joka aiheutti sensaatioita uransa alussa. Ja myi debyyttilevyään niin paljon että siitä tuli yksi menestyneimpiä! Paris taas oli tuohon aikaan vielä tuntematon bimbo joka piehtaroi isänsä rahoissa. Vasta v.2003 Hilton tuli tunnetuksi videollaan joka niitti kyseenalaista(halveksittavaa)mainetta. Samana vuonna Christina pärjäsi listoilla stripped-albumillaan ja tuli valituksi yhdeksi maailamn kuumimmista tähdistä. Vaikka Pariskin on tehnyt lujasti(?) töitä nykyään ja yrittää kovasti olla iso tähti,Aguilera on aito diiva ja star josta on tänäkin vuonna julkaistu kasa kansikuvia!:)
- :DDDD
Ei kestä sun lapsellisuutta! :DDD
"Paris HIlton on seurapiiritypy eikä muuksi muutu"
-> On ollut jo vuosia paljon muutaki kuin vain seurapiiritypy. Menestyi mallina ensin, sitten siirtyi tv-sarjoihin ja elokuviin, yrittäjänä lanseerannut useita eri tuotteita kännypeleistä koru- ja vaatemallistojen kautta omaan klubiketjuun, on mukana monien hyväntekeväisyysjärjestöjen toiminnassa hallituspaikkoja myöten ja se musiikki myös.
"neidon levy-yhtiö ilmoitti irtisanovansa sopimuksen sosieteettineidin kanssa"
-> paris omistaa oman levy-yhtiön, jonka alaisuudessa levykin julkaistiin; yhteistyösopimus warner musicin kanssa on virallisesti vielä voimassa
"viime vuonna ilmestynyt albumi oli valtava floppi ja jäi levytilastojen peräpukamille"
-> maailmanlaajuisesti yli puoli miljoonaa myytyä levyä puolessa vuodessa on erinomainen tulos, ja sillä määrällä parisin levy on kaikkien maailmassa julkaistujen levyjen top 1%:ssa
"paris ei yhtiön mielestä ole myöskään ottanut uraansa tarpeeksi vakavasti"
-> nimettömän lähteen juttua
"Paris sai levynjulkaisunsa alla viime syksynä kuulla jatkuvia vertailuja pop-supertähti Christina Aguileraan"
-> eikö olekin outoa, kun toinen ollut ammatiltaan laulaja jo vuosia, toiselle yksi juttu muiden joukossa, ja kaiken lisäksi levytkin ihan erilaisia
"Paris mm.joutui siirtämään levynsä julkaisua eteenpäin kun selvisi että Aguileralla oli sama päivä omalle albumilleen varattuna"
-> spekulaatiota - mmm
Miksi Christinan kaltainen artisti ja paris"bimbo"hilton on edes samassa lauseessa?
Christina on fiksu ja lahjakas laulaja ja lauluntekijä. Tekee upeaa musiikkia ja keksii jatkuvasti uusia asioita musiikissaan ja tyylissään. Niin, ja Christina on nyt mukana UNIFEM:in End Violence Against Women- kampanjassa ja mm. tukee naisten turvakotia Pittsburghissa.
ja Paris on..hmm..no lähinnä vitsi. Paris on joko jälkeenjäänyt tai sitten se esittää sellasta. Kummin päin vaan, niin idiootti kuitenkin.- !!!!!
chrissehän on sentään oikea laulaja, paris vain sai jostain päähänsä että olisihan se varmaan iha vitun siistiä kokeilla millasta on olla "laulaja"... ei niitä voi mitenkään verrata toisiinsa, parisin ääntäkinhän oli muokattu ihan hirveästi siihen levyyn kuulemma:/ sanokaa mitä sanotte mutta mun mielestä christina on paljon aidompi ja työlleen omistautuneempi laulaja kuin paris.. (ja parisin levy myi siksi niin paljon, koska ihmiset olivat niin kiinnostuneita, osasiko hän muka oikeasti laulaa, monet ostivat levyn vain vitsillä.. ja loput ostajat olivat sitten niitä tr00 teinix paris faneja..)
- nnnll
Mäkään en ymmärrä miksi Christina Aguilera ja Paris on samassa yhteydessä? Tarkoitus on ilmeisesti provosoida ja hakea huomiota.
Christinalla on laulunlahjat ja aivot, molemmat on asioita jotka Parisilta puuttuu...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 245202
Oulaisten vaalit ovat hyvä alku, mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.
Oulaisten vaalit ovat hyvä alku. Puolueväristä riippumatta hallituksen rikollisuutta torjuvat toimenpiteet tehoavat ja r34627- 1041419
Olen rakastunut sinuun mies edelleen
Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍1541414Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua
Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais131234- 931104
Kyläyhdistyksen tuho, kiitos sääntöukon
Hyrynsalmen kyläyhdistyksen yleinen keskustelutilaisuus ja ylimääräinen kokous alkoi hyvin. Siellähän keskusteltiin oike211034viekää miehet naiset kunnon treffeille
Ja käyttäytykää hyvin. Niin tehdään vaikutus. Miehen kuuluu tarjota naiselle.168892En vittujakaan enää välitä sinusta nainen
Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.61863- 37809