Eikö mese toimi?

Ei toimi webbimese eikä tavallinen MSN Messenger :/
3525
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Ei päästä millään sisään..

Äänestä
  • Kirjautuminen (Windows Live Messenger) epäonnistui, koska palvelu on tilapäisesti poissa käytöstä. Yritä myohemmin uudelleen. HELVETTI OON KOLME TUNTIA YRITTÄNY TONNE EIKÄ TOIMI!! VITUN MSN

    Äänestä

  • kun ei pelaa.. kirjoitti:

    Kirjautuminen (Windows Live Messenger) epäonnistui, koska palvelu on tilapäisesti poissa käytöstä. Yritä myohemmin uudelleen. HELVETTI OON KOLME TUNTIA YRITTÄNY TONNE EIKÄ TOIMI!! VITUN MSN

    Mulla on ihan sama juttu rupee pikkuhiljaan vituttaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mese343434 kirjoitti:

Ei toimi webbimese eikä tavallinen MSN Messenger :/

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu