Nummelle???

Mulle on tarjottu VVO:n kämppää Karhitie 3 A:sta ja päätös että otanko kämpän pitäisi syntyä viikonlopun aikana. Kertokaa kokemuksianne ja tietojanne talosta!
51372
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Juoppoja ja hörhöjä älä muuta.

Äänestä

kannata muuttaa, kaamea paikka!!! :(( Kokemusta siellä asumisesta löytyy 6 vuoden ajalta 90/2000-luvuilta!

Äänestä

parempi paikka,suht` rauhallinen ei sen pahempi kun muutkaan kaupungin osat ja meillä on kaupat,apteekki,päiväkodit,koulut,kirjasto oma terveysasema jne sekä hyvät bussiyhteydet ja kauniit ulkoilu reitit(ahvenisto,tervaniemi) kävelymatkan päässä.. että muuta vain ja tervetuloa :-)

Äänestä
  • Katumahan se vasta paska paikka on asua.ja ei tod.kaunis

    Äänestä

  • plaah99 kirjoitti:

    Katumahan se vasta paska paikka on asua.ja ei tod.kaunis

    Katuma on hyvä ja kaunis paikka PISTE!!!

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


yks vaan kirjoitti:

Mulle on tarjottu VVO:n kämppää Karhitie 3 A:sta ja päätös että otanko kämpän pitäisi syntyä viikonlopun aikana. Kertokaa kokemuksianne ja tietojanne talosta!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu