Felipe Massa on

Vain ja ainoastaan koska niiden on ajatettava kahta autoa. Terv. MikaSalo
4351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Se olikin oikeasti Keke joka näin sanoi.

Äänestä
  • Sen verran on tullut vuosien aikana formuloita Fanitettua että tiedän mitä puhun. Salo sanoi töllössä noin.

    Äänestä

Sinä ajoit kyllä aikanaan hyvin ne muutamat kisat ferraria vaikka jouduitkin nuolemaan sen Irvinen takalistoa, mutta nykyformuloilla et varmaan neää pärjäisi. tekniikka on mennyt jo valovuosia eteenpäin sinun ajoistasi, joten arvostaisin jos et alkaisi arvostelemaan nykypäivän kuljettajia.

Äänestä
  • sehän on ajanut samaa rataa noiden muidenkin kanssa, muutama hassu uus tullut vain.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ferrarilla kirjoitti:

Vain ja ainoastaan koska niiden on ajatettava kahta autoa. Terv. MikaSalo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu