PiP

Mulla on digitv. Ja kaapelitalous. Miten onnistun saamaan Picture in Picture -toiminnon pelaamaan?
1164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

PIP-nappia kaukosäätimestä, ohjekirjasesta löytyy varmaan apu pulmaasi. Pip:pejä on monenlaisia, minulla yli 2000 euron lätty-digi-tv, eikä ole kunnollista pippiä, ainoastaan venyny kuva/teksti-tv Pip.
Boksissani onneksi kunnollinen Pip.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


blindo kirjoitti:

Mulla on digitv. Ja kaapelitalous. Miten onnistun saamaan Picture in Picture -toiminnon pelaamaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu