Kävelin ulkona, ihan tuntematon poika alkoi jahdata mua ja yritti pussata, ja sit jostain se oli saanu mun numeron ja sit se viestitti mulle koko illan. en vastannut sen viesteihi koska musta se poika oli kauhee. Seuraavanä päivänä taas toinen ihan tuntematon poika yritti jahdata mua ja oli pyytäny kamut mukaa auttaa saa´maa mua kiinni. Ne sai mut kiinni. Just sillä hetkellä mun BoyFrend sattu näkee että olin niitten poikien keskellä. Mä huusin apua. Se juoksi sinne nopeeta ja yritti saada niitä poikii pois. no ne siittä sit läti ja sen jälkee mun BoyFrend sano: sul pitäs kyllä olla paljo enemmä nopeutta kun noilla että sä jäit kyl tahaltes kiinni. Mä sanoin: En todellakaa jääny! Mut mun BoyFrend ei uskonu ja läti vihasesti pois. Mä yritin seurata sitä ja selittää sille kaikki. mut just sillä hetkellä se tapahtu, se mottas mua nenää sillee että veri lensi. Mua alko itkettää ja juoksin täyttä vauhtii kotii.
Seuraavana päivänä koulussa se poika näytti ihan masentuneelta, lyöny nyt tyttöö. se tuli pyytää multa anteeks mut mä en antanu! En todellakaa sen jälkee mitä se teki mulle. Mut lopuks mulle tuli niin paha mieli että menin sit itte pyytää anteeks ja niin me sit taas rakastettii toisiamme.
LOPPU
Taas kerron teille tosi tarinan
4
408
Vastaukset
- heihei
Hei,
Hyvää sunnuntaita sinulle :)
Tarinasi sopisivat tälle palstalle:
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=113&conference=610&subcat=236- muikkukukko
Terve, terve! Maalla on mukavaa ja vappukin tulossa. Että silleen. Heipä hei.
- ei oo sun vika
usko mua, mä oon vanha täti ja kokenut nuorena vaik mitä. ei sun pidä pyytää anteeks, etkä saa antaa anteeks jos poikakaveri lyö, ei sil ollut mitään syytä lyödä, sillaset lyö toisenkin kerran. sä löydät viel monta kivaa poikafrendii, ota sellanen joka ei lyö. naista pitää kunnioittaa, mut pitää olla itsekin rehellinen!!!
- Toinen vanha täti
En minä ainakaan antaisi ikinä lyöntejaä anteeksi ilman kukkasia ja suukkosia.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1452416
- 1751671
- 911566
- 681518
- 79904
- 68841
Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k6805- 57792
- 59776
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes152735