antec sonata 2

ostin tommosen antecin kopan missä oli valmiina joku 450w poweri ja koneen ollessa käynnissä siitä kuuluu semmone ovela sirinä? onkohan ihan normaalia vai lieneekö poweri paskana jo uutuuttaan? muuten kyllä tuntus toimivan iha hyvi. onko kellää kokemuksia??
3445
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Voit kokeilla laittaa takuuseen pelkän powerin.

Äänestä
  • käydä tarjoos takuusee

    Äänestä

Minulla sama vika. Rupeaa sirisee ku vähänki rasittuu. Aika korvia vihlova ääni. En toistaseksi ole jaksanut lähettää minnekkään.

onko kellää kokemuksia ??????????

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sirisee kirjoitti:

ostin tommosen antecin kopan missä oli valmiina joku 450w poweri ja koneen ollessa käynnissä siitä kuuluu semmone ovela sirinä? onkohan ihan normaalia vai lieneekö poweri paskana jo uutuuttaan? muuten kyllä tuntus toimivan iha hyvi. onko kellää kokemuksia??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu