Miksi esitätte täällä noita kysymyksiä ?
Täällä ei saa kuin asiattomia vastauksia jotka pahoittaa mielen. Ettekö ole tietoisia tuosta toisesta kartingforumista jossa saa hyviä ja asiallisia vastauksia.
Täällä ei saa kuin asiattomia vastauksia jotka pahoittaa mielen. Ettekö ole tietoisia tuosta toisesta kartingforumista jossa saa hyviä ja asiallisia vastauksia.
Vastaukset 8
Vanhimmat
pelkkää provoa - ihan vaan jos et olis sattunut huomaamaan ja sitähän ei voi rekisteröinti chatissa oikein harrastaa..
Ei kannata ainakaan aikuisen ihmisen ottaa pulttia näistä nimimerkin taakse piiloutuvista. Tästä provoamisesta ja vittuilusta on tullut uusi kansan huvi, kun voi toiselle tuntemattomalle v.:lla minkä osaa, ja riski saada nakkarilla turpiinsa on olematon. Sitäpaitsi, uskon että keski-ikä näissä on 12...13 v.
Aina on nyrkit pystyssä. Tietynlaiset ihmiset uhkaa aina väkivallalla. Uskallatko ilmoittaa nimesi, vai uhoatko vaan nimimerkin takaa. juuri kaltaisiltasi väkivaltarikollisilta suojautuakseen on käytettävä nimimerkkiä. Siperianfoorumilla rehellisellä saattaisi olla turvatonta juuri kaltaistesi väkivaltaisten matalaotsaisten puoli-ihmisten tähden.
Miksi et esittänyt kysymystäsi sillä toisella foorumilla, niin et olisi pahoittanut mieltäsi.
Eipä radanvarressakaan ole aina saanut "rekistreröityneeltä" asiallisia vastauksia, niin turha tulla tänne pillittämään jos et saa tilaisuutta päteä vastauksillasi. Tuon ´ketjurasvakysymyksen olisit halunnut sinne toiselle palstalle, niin olisit saanut vastauksestasi ilmeisesti papukaijamerkin. Kirjoita se kysymys itse vaikka isäsi nimimerkillä ja vastaa omallasi, niin siinähän pysyy sitten tieto suvussa.
xxxxxxxxxxxxxx
Eikö se paska putoa kartingforum.net palstalta tonne 24:LLE eri nimimerkeillä ja ollaan niin kuin ei oltaskaan.
tule tänne palstalle ja ole vapaa. älä elä orjuudessa sinulla on vapaus ajatella asioista itse ole vapaa, tule vapaalle foorumille ja nauti vapaudesta sanoa mielipiteesi.
nii in kaikkihan tätä palstaa haukkuu mutta voi vaikka vannoa että suurin osa tämän palstan käyttäjistä on myös wuuw niin ihanan kartingfooruminkin asiakkaita ... täällä voi sentään puhua asioista niiden oikeilla nimillä ... eikä paskat housussa odottaa milloinka amin@ antaa kilpailukiellon..